Punkty sprzedaży Onninen w Polsce

Kliknij w punkt na mapie i przejdź na kartę oddziału

Lublin ul. Mełgiewska 30i 81 745 17 11 Lublin@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Magazyn Centralny - Teolin Teolin 18B, gm. Nowosolna 42 676 88 66 handlowy@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Bydgoszcz ul. Przemysłowa 8 52 349 06 84 Bydgoszcz@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Warszawa Nakielska ul. Nakielska 3 22 632 13 57 WarszawaNakielska@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Piaseczno ul. Wojska Polskiego 17 22 737 05 93 Piaseczno@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Grodzisk Mazowiecki ul. Żyrardowska 29 22 724 17 46 Grodzisk@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Łódź ul. Brukowa 11 42 640 75 51 Lodz@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Poznań ul. Kamiennogórska 22 61 894 11 00 Poznan@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Leszno ul. Obrońców Lwowa 19 65 529 72 62 Leszno@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Gorzów Wielkopolski ul. Małorolnych 38 95 725 87 00 Gorzow@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Zielona Góra ul. Chemiczna 2 68 329 60 00 ZielonaGora@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Radom ul. Maratońska 67A 48 365 55 47 Radom@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Częstochowa ul. Bór 71/75 34 371 25 30 Czestochowa@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Warszawa Emaliowa ul. Emaliowa 28 22 567 90 30 WarszawaEmaliowa@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Białystok ul. Mikołaja Kopernika 95 85 661 02 33 Bialystok@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Płock Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4 24 231 86 55 Plock@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Szczecin ul. Pomorska 66 91 432 66 50 Szczecin@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Koszalin ul. Morska 47 94 347 69 20 Koszalin@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Gdynia ul. Hutnicza 42 58 660 75 80 Gdynia@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Toruń ul. Równinna 24 56 619 33 00 Torun@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Olsztyn ul. Lubelska 32b 89 532 96 80 Olsztyn@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Kielce ul. Batalionów Chłopskich 71 41 335 01 10 Kielce@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Opole ul. Budowlanych 46b 77 402 92 80 Opole@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Wrocław Kobierzycka ul. Kobierzycka 18 71 783 31 11 WroclawKobierzycka@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Wałbrzych ul. Wrocławska 113 75 752 30 21Walbrzych@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Wrocław Długosza ul. Jana Długosza 60 71 388 21 40 WroclawDlugosza@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Gliwice ul. Dojazdowa 11 32 233 01 94Gliwice@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Kraków ul. Sikorki 35 12 680 27 00 Krakow@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Rzeszów ul. Przemysłowa 3 17 865 56 60 Rzeszow@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Katowice ul. Roździeńskiego 212A 32 609 10 50 Katowice@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 3/11 58 320 62 00 Gdansk@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Warszawa Zabłocka ul. Zabłocka 9 22 519 40 10 WarszawaZablocka@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Tarnów ul. Jana Kochanowskiego 41 14 629 61 40 Tarnow@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Bielsko-Biała ul. Legionów 26/28 33 816 40 46BielskoBiala@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Włocławek ul. Kruszyńska 35 54 234 89 02 Wloclawek@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Piła ul. Kossaka 101 67 215 52 79Pila@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00 Rybnik ul. Prosta 135C/1 32 423 21 11 Rybnik@onninen.com pn. - pt.: 7:00 - 16:00

Ogólnopolska sieć
hurtowni Onninen
to aż 36 oddziałów
w Polsce

Punkty Sprzedaży OnninenPunkty Sprzedaży Onninen

Oddziały stacjonarne wydające towar w sposób tradycyjny

Punkty sprzedaży Onninen Express

Samoobsługowe sklepy stacjonarne

Centrum DystrybucyjneCentrum Dystrybucyjne

Magazyn centralny zaopatrujący wszystkie oddziały

Biuro Główne (Punkt sprzedaży)Biuro Główne

Siedziba główna firmy oraz punkt sprzedaży

 
ul. Mikołaja Kopernika 95
15-396 Białystok
700 - 1600
ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała
700 - 1600
ul. Przemysłowa 8
85-758 Bydgoszcz
700 - 1600
ul. Bór 71/75
42-200 Częstochowa
700 - 1600
Trakt Św. Wojciecha 3/11
80-044 Gdańsk
700 - 1600
ul. Hutnicza 42
81-061 Gdynia
700 - 1600
ul. Dojazdowa 11
44-100 Gliwice
700 - 1600
ul. Małorolnych 38
66-400 Gorzów Wlkp.
700 - 1600
ul. Żyrardowska 29
05-825 Grodzisk Maz.
700 - 1600
Al. Roździeńskiego 212A
40-315 Katowice
700 - 1600
ul. Batalionów Chłopskich 71
25-671 Kielce
700 - 1600
ul. Morska 47
75-215 Koszalin
700 - 1600
ul. Sikorki 35
31-589 Kraków
700 - 1600
ul. Obrońców Lwowa 19
64-100 Leszno
700 - 1600
ul. Mełgiewska 30i
20-234 Lublin<
700 - 1600
ul. Brukowa 11
91-341 Łódź
700 - 1600
ul. Lubelska 32b
10-409 Olsztyn
700 - 1600
ul. Budowlanych 46b
45-123 Opole
700 - 1600
ul. Wojska Polskiego 17
05-500 Piaseczno
700 - 1600
ul. Kossaka 101
64-920 Piła
700 - 1600
Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4
09-410 Płock
700 - 1600
ul. Kamiennogórska 22
60-179 Poznań
700 - 1600
ul. Maratońska 67A
26-612 Radom
700 - 1600
ul. Prosta 135C/1
44-203 Rybnik
700 - 1600
ul. Przemysłowa 3
35-105 Rzeszów
700 - 1600
ul. Pomorska 66
70-812 Szczecin
700 - 1600
ul. J. Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów
700 - 1600
Teolin 18B, gm. Nowosolna
92-701 Łódź
700 - 1600
ul. Równinna 24
87-100 Toruń
700 - 1600
ul. Wrocławska 113
58-306 Wałbrzych
700 - 1600
ul. Emaliowa 28
02-295 Warszawa
700 - 1600
ul. Nakielska 3
01-106 Warszawa
700 - 1600
ul. Zabłocka 9
03-185 Warszawa
700 - 1600
ul. Kruszyńska 35
87-800 Włocławek
700 - 1600
ul. Kobierzycka 18
52-315 Wrocław
700 - 1600
ul. Jana Długosza 60
51-162 Wrocław
700 - 1600
ul. Chemiczna 2
65-713 Zielona Góra
700 - 1600

Szkolenia w oddziałach stacjonarnych

Szkolenie online - Inteligentne sterowanie ogrzewaniem

Zapraszamy na szkolenia online dotyczące inteligentnego sterowania ogrzewaniem Danfoss Link. Dowiedz się jak instalować systemy Danfoss Link oraz jak one działają.

Szkolenie online Danfoss - Zawory do infrastruktury budynkowej

Webinar Danfoss prezentujący zawory elektromagnetyczne do instalacji infrastruktury budynkowej.

Szkolenie online - Montaż grup pompowych ESBE

Zapraszamy na szkolenie wideo na temat szybkiego i prostego sposobu montażu grup pompowych ESBE. Grupa pompowa ESBE nagrodzona Red Dot Award 2015 za wzornictwo.

Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu - Webinaria Danfoss

Marka Danfoss przygotowała cykl szkoleń on-line, które możesz pobrać i odsłuchać w dowolnej chwili. Budownictwo, cieplownictwo, elektryka - każdy znajdzie coś dla siebie!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia w jeden dzień

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.


Promocje w oddziałach stacjonarnych