Onninen PłockHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4, 09-410 Płock

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Jadąc ulicą Wyszogrodzką z kierunku Warszawy prosimy skręcić w Trasę ks. Jerzego Popiełuszki, następnie przed Decatlonem skręcamy w prawo na wysokości sklepu Leroy Merlin. Oddział znajduje się w budynku obok w sąsiedztwie sklepów Media Expert i Komfort.

Sklep samoobsługowy

Tysiące produktów

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


Oddział Onninen - PłockHurtownia hydrauliczno-elektryczna typu Express przy ulicy Trasa ks. Jerzego Popiełuszki 4 w Płocku oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, energetycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych małych hurtowni oraz instytucji. Nasi specjaliści służą doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

W oddziale możliwy jest odbiór zamówień internetowych. Aby z tej możliwości skorzystać wcześniej należy założyć konto firmowe lub indywidualne korzystając z formularza i dokonać zamówienia w hurtowni internetowej. Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Płocku to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!