Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Onninen Warszawa EmaliowaHurtownia Hydrauliczna i Elektryczna

Onninen Express

Emaliowa 28, 02-295 Warszawa

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Hurtownia stacjonarna mieści się przy drodze ekspresowej S2. Jadąc z Centrum Warszawy Aleją Krakowską w stronę Janek należy skręcić w prawo w ul. Emaliową zaraz za przystankiem autobusowym mijając wiadukty drogi ekspresowej.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Oddział Onninen - Warszawa Emaliowa

Hurtownia stacjonarna przy ulicy Emaliowej 28 w Warszawie oferuje szeroki asortyment produktów elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji i wentylacji. Oddział specjalizuje się w obsłudze klientów inwestycyjnych, sektora przemysłowego, instalatorów elektrycznych i hydraulicznych, firm budowlanych. Profesjonalny zespół służy pomocą i doradztwem w zakresie doboru produktów hydraulicznych i elektrycznych.

Dostępne formy płatności w hurtowni Onninen w Warszawie to gotówka oraz karta płatnicza, a dla stałych klientów również kredyt kupiecki i płatności z odroczonym terminem. Zapraszamy na zakupy. Oferujemy usługę transportu towaru we wskazane miejsce na terenie całego kraju.

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwopoznaj środki ostrożności Onninen!