Odbierz towar w 5 minut dzięki przez Internet. Dzięki temu zyskasz ceny i promocje dla firm, dostęp do sklepu internetowego, 500 zł na start, kontakt do handlowca oraz e-mailing informacyjny Onninen.

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna

Warszawa Emaliowa

Onninen Express

Emaliowa 28, 02-295 Warszawa

pn. - pt. 7:00 - 16:00

Wskazówki dojazdu

Oddzial mieści się przy drodze ekspresowej S2. Jadąc z Centrum Warszawy Aleją Krakowską w stronę Janek należy skręcić w prawo w ul. Emaliową zaraz za przystankiem autobusowym mijając wiadukty drogi ekspresowej.

Hurtownia samoobsługowa

Doradztwo techniczne

Pyszna kawa

Odbiór e-zamówień

Płatność kartą

Kredyt kupiecki


OnnSZOK w Onninen Express

Oddział Onninen - Warszawa Emaliowa

Hurtownia elektryczna i hydrauliczna w Warszawie Onninen Express

Sklep samoobsługowy dla klientów B2B

Onninen Express Warszawa Emaliowa jest jednym z kilku oddziałów znajdujących się w stolicy. Samoobsługowa hurtownia elektrotechniczna  w warszawskiej dzielnicy Włochy została stworzona z myślą o szybkich i komfortowych zakupach artykułów elektrycznych, grzewczych, instalacyjno-sanitarnych oraz klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Sklep zapewnia obsługę klientów B2B, którzy mogą liczyć na imponująco szeroki asortyment, krótkie terminy realizacji zamówień oraz fachowe doradztwo. Chociaż jesteśmy sklepem samoobsługowym, do Państwa dyspozycji cały czas pozostaje kompetentna i miła obsługa. Zapraszamy do odwiedzenia hurtowni hydraulicznej i elektrycznej w Warszawie oraz do skorzystania z naszej oferty!

Produkty dostępne w hurtowni hydraulicznej i elektrycznej w Warszawie

Hurtownia hydrauliczna i elektryczna Onninen Express w Warszawie zapewnia bardzo szeroki wybór elementów instalacji elektrycznej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Dostarczamy nowoczesne, wysokiej jakości komponenty, pochodzące od renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. Naszą ofertę tworzą m.in.:

 • pompy ciepła,
 • kotły centralnego ogrzewania,
 • kable i przewody,
 • osprzęt elektrotechniczny,
 • rozdzielnice i obudowy,
 • oprawy oświetleniowe i źródła światła,
 • elementy sieci wodno-kanalizacyjnych i gazowych,
 • narzędzia, artykuły BHP i materiały budowlane.

Umożliwiamy zarówno zakup pojedynczych produktów, np. kabli i przewodów, jak również skomponowanie całego, rozbudowanego systemu instalacyjnego na potrzeby dużej, wymagającej inwestycji. Jako jedyna hurtownia na polskim rynku łączymy asortyment hydrauliczny i elektryczny. Wszystkie produkty instalacyjne w jednym miejscu to niezwykła wygoda, doceniana przez wielu inwestorów.

Hurtownia elektryczna w Warszawie – przestrzeń dla profesjonalistów

Jako oddział działający w formule Express, specjalizujemy się w obsłudze klienta biznesowego – mikro, małych, średnich i dużych firm oraz instytucji. Zaopatrujemy w towar:

 • elektryków,
 • hydraulików,
 • firmy budowlane i remontowe,
 • sklepy i małe hurtownie,
 • przedsiębiorstwa z sektora przemysłu,
 • instytucje.

Zapewniamy rzetelne wsparcie przy doborze odpowiednich produktów hydraulicznych i elektrycznych oraz oferujemy transport na terenie nie tylko Warszawy, ale i całej Polski. Natomiast klientów indywidualnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Onninen.pl, który prowadzi sprzedaż detaliczną.

Hurtownia elektryczna w Warszawie funkcjonuje również jako punkt odbioru e-zamówień. W celu osobistego odbioru zamówienia, klienci proszeni są o wcześniejsze utworzenie konta: indywidualnego albo biznesowego. Do naszego oddziału przesyłki trafiają błyskawicznie!

Pozostałe korzyści dla klientów hurtowni hydraulicznej w Warszawie

W hurtowni hydraulicznej w Warszawie obowiązują cykliczne i stałe promocje. W oddziale utworzona została strefa onnSZOK, w której można znaleźć produkty w najniższych cenach na rynku. Uczestnicy programu partnerskiego OnnTop za zakupy u nas (i nie tylko) otrzymują punkty, które wymieniają na pieniądze zasilające kartę płatniczą. Klienci dokonujący pierwszej transakcji mogą skorzystać z promocji na start i zdobyć voucher na kolejne zakupy. Stałym klientom oferujemy kredyt kupiecki i płatności odroczone oraz preferencyjne zasady zwrotów. Zakupione u nas produkty można bezpłatnie zwrócić w ciągu nawet 30 dni. 

Wydarzenia branżowe organizowane w hurtowni elektrycznej w Warszawie

W hurtowni elektrotechnicznej w Warszawie odbywają się Dni Otwarte, podczas których premiujemy zakupy wartościowymi prezentami. Organizujemy także wyjątkowe Mini Targi, podczas których na stanowiskach czekają dostawcy i eksperci. Imprezie zawsze towarzyszą konkursy oraz pyszny catering. Aby być na bieżąco z wydarzeniami branżowymi, warto dołączyć do naszej lokalnej grupy w serwisie Facebook.

Zapisy na jednodniowe szkolenia SEP (G1, G2, G3)

Hurtownia hydrauliczno-elektryczna w Warszawie zaprasza na jednodniowe kursy SEP G1, G2 i G3, zakończone egzaminami - w wygodnej formule online. Przeprowadzaniem szkoleń i egzaminów zajmują się członkowie Komisji Kwalifikacyjnej nr 662 powołanej przez Urząd Regulacji Energetyki przy Towarzystwie Gospodarki Energetycznej. 

Hurtownia instalacyjna Warszawa Włochy – najważniejsze dane oddziału

 • Adres: ul. Emaliowa 28, 02-295 Warszawa (Włochy)
 • Telefon: 801 415 515
 • Godziny otwarcia: od pon. do pt. w godz. 7.00 – 16.00
 • Typ oddziału: Express – hurtownia samoobsługowa
 • Klienci: B2B

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

onnSZOK - najlepsze ceny na rynku!

Doznasz szoku widząc te ceny! Przyjdź do Onninen Express i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Do rozdania 4000 Kart Prezentowych Orlen w sieci sprzedaży stacjonarnej Onninen

Odwiedź oddział Onninen w Dniu Otwartym z Dostawcą w sieci sprzedaży stacjonarnej, dokonaj zakupu z półki za 250 zł netto i odbierz kartę prezentową Orlen o wartości 20 zł. Sprawdź szczegóły już teraz!

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Szkolenia G1, G2, G3 - zdobądź uprawnienia

Zapraszamy na jednodniowe szkolenia, teraz w nowej formule - online. Do zdobycia uprawnienia w trzech grupach: G1 - elektryczne, G2 - cieplne, wentylacyjne i klimatyzacyjne, G3 - gazowe. Zgłoś się już dzisiaj za pośrednictwem formularza online lub skontaktuj się z naszym handlowcem.

Onninen Express Warszawa Emaliowa zaczyna pracę w nowej odsłonie

Onninen Express Warszawa Emaliowa zaczyna pracę w nowej odsłonie

Miło nam poinformować, że modernizacja oddziału Onninen w Warszawie przy ul. Emaliowej dobiega końca. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania oddziału w formule Express.

Wyprzedaż narzędzi używanych w Onninen Express: Warszawa Emaliowa, Opole, Katowice, Łódź

Wyprzedaż narzędzi używanych w Onninen Express: Warszawa Emaliowa, Opole, Katowice, Łódź

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzędzi używanych w oddziałach Onninen Express. Narzędzia pochodzą z likwidacji wypożyczalni, można je kupić w korzystnych cenach. W ofercie znajdują się m.in. zaciskarki, szczęki zaciskowe, zgrzewarki, nożyce i wiele innych.

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Czy słyszałeś już o ekspresowej dostawie produktów w Warszawskich oddziałach Onninen? Sprawdź, na czym to polega!