Inwentaryzacja roczna w oddziale Onninen Koszalin

Informujemy, iż w dniu 22 stycznia w oddziale Onninen Koszalin zostanie przeprowadzona inwentaryzacja roczna. W piątek 22 stycznia punkt będzie nieczynny.

Zmiana lokalizacji oddziału Onninen Gdańsk

Od 25 stycznia 2021 r. zapraszamy pod nowy adres - Gdańsk Kowale - ul. Energetyczna 1. Podczas przeniesienia oddziału od 20 stycznia od godz. 15:00 do 24 stycznia 2021 r. zakupy w oddziale będą niemożliwe.

Szybka dostawa w Onninen!

Zamów towar przez internet do godziny 17:00 , a odbierzesz go już na drugi dzień!

EKOnninen - wybierz e-fakturę

Serdecznie zachęcamy klientów i dostawców do zastąpienia faktur papierowych formą elektroniczną. Bez troski o ochronę przyrody nasze środowisko naturalne będzie ulegać stopniowej degradacji.

Od 25 lat w Polsce - finał loterii "Szczęśliwa 25-tka"

Jubileuszowy rok zamykamy z przytupem. 7 grudnia oficjalnie zakończyliśmy loterię „Szczęśliwa 25-tka”. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

Nowy kwartalnik Aktualności Onninen - Zima 2020 - 2021

Aktualności Onninen to kwartalnik dla Klientów prezentujący bieżącą ofertę asortymentową oraz wielopłaszczyznową informację na temat firmy Onninen. Na łamach pisma publikowane są artykuły techniczne oraz popularno-naukowe.

Finał loterii "Szczęśliwa 25-tka" już 7 grudnia!

Już 7 grudnia w siedzibie firmy Onninen w Warszawie przy ul. Emaliowej odbędzie się finałowe losowanie nagród w loterii "Szczęśliwa 25-tka". Kto będzie nowym właścicielem aut VW Caddy? Dowiemy się już wkrótce!

Działamy normalnie dbając o Wasze bezpieczeństwo!

Pomimo napięcia związanego z koronawirusem, hurtowania Onninen działa normalnie ograniczając bezpośredni kontakt, zachęcamy do korzystania z internetowej platformy OnnShop.

Projekt DOMINO - od planów do realizacji

O szczegółach projektu o intrygującej nazwie DOMINO i największych inwestycjach w historii firmy rozmawiamy z kadrą zarządzającą łańcuchem dostaw w Onninen.

Porozmawiajmy o przemyśle - wywiad z Remigiuszem Skopinskim - Kierownikiem sprzedaży segmentu przemysłowego

Onninen oferuje również produkty dedykowane klientom z sektora przemysłowego. O partnerskich relacjach w sprzedaży w sektorze przemysłowym rozmawiamy z Remigiuszem Skopinskim.

Zakupy z ekspresowym terminem dostawy

Czy słyszałeś już o ekspresowej dostawie produktów w Warszawskich oddziałach Onninen? Sprawdź, na czym to polega!

Solidny Pracodawca

We wrześniu 2020 Onninen otrzymał tytuł „Solidnego Pracodawcy”, co zbiega się z 25-leciem działalności spółki na rynku polskim. Co oznacza ten sukces? Poznaj opinie pracowników Onninen!