Złącza

znalezionych produktów: 58

Pokrywa metalowa, pusta, 10 pin, 16 A, boczne przyłączenie

Pokrywa metalowa, pusta, 10 pin, 16 A, boczne przyłączenie

T0-EBM10GU10
CKP237
Od ilości
1
18,12 zł/szt.
5
17,36 zł/szt.
tymczasowy brak
1
Dostępność
Powiązane
Pokrywa metalowa, pusta, 16 pin, 16 A, boczne przyłączenie

Pokrywa metalowa, pusta, 16 pin, 16 A, boczne przyłączenie

T0-EBM16GU10
CKP256
Od ilości
1
19,14 zł/szt.
5
18,33 zł/szt.
5 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Przyłącze metalowe, puste, 10 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

Przyłącze metalowe, puste, 10 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

T0-EBM10GM44
CKP254
Od ilości
1
24,67 zł/szt.
5
23,64 zł/szt.
9 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Przyłącze metalowe, puste, 16 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

Przyłącze metalowe, puste, 16 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

T0-EBM16GM44
CKP248
Od ilości
1
27,20 zł/szt.
5
26,05 zł/szt.
1 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Wsad męski do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

Wsad męski do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

T0-EB010CF00
CKP251
Od ilości
1
24,17 zł/szt.
5
23,16 zł/szt.
8 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Wsad męski do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

Wsad męski do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

T0-EB016CF00
CKP246
Od ilości
1
29,70 zł/szt.
5
28,46 zł/szt.
10 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Wsad żeński do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

Wsad żeński do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

T0-EB010CP00
CMW661
Od ilości
1
24,17 zł/szt.
5
24,00 zł/szt.
9 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Wsad żeński do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

Wsad żeński do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

T0-EB016CP00
CKP250
Od ilości
1
29,70 zł/szt.
5
28,46 zł/szt.
7 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Wsad żeński do pokrywy metalowej, 24 pin lub 48 pin (piny 1-24), 16 A

Wsad żeński do pokrywy metalowej, 24 pin lub 48 pin (piny 1-24), 16 A

T0-EB024CP00
CKP245
Od ilości
1
41,29 zł/szt.
3
39,56 zł/szt.
2 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
BS5133-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 3-pinowe, terminal śrubowy.

BS5133-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 3-pinowe, terminal śrubowy.

BS
6901012
HDY437
Od ilości
1
69,58 zł/szt.
tymczasowy brak
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
BS5143-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS5143-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS
6901013
HDY439
Od ilości
1
64,02 zł/szt.
11 szt.
dostępny
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
BS8141-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS8141-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS
69010
HDY422
Od ilości
1
80,55 zł/szt.
6 szt.
dostępny
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
PKG4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, proste

PKG4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, proste

PKG
6625554
HDY404
Od ilości
1
82,63 zł/szt.
8 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
PKW4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, kątowe

PKW4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, kątowe

PKW
6625560
HDY408
Od ilości
1
76,64 zł/szt.
3
75,66 zł/szt.
2 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-2/TXL

Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-2/TXL

PKW
6625556
HDY348
Od ilości
1
45,44 zł/szt.
9 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-5/TXL

Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-5/TXL

PKW
6625557
HDY350
Od ilości
1
49,57 zł/szt.
22 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-2/TXL

Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-2/TXL

WKC
6625515
HDY354
Od ilości
1
69,43 zł/szt.
11 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-5/TXL

Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-5/TXL

WKC
6625516
HDY356
Od ilości
1
88,77 zł/szt.
10 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, proste typ PKG3M-5/TXL

Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, proste typ PKG3M-5/TXL

PKG
6625551
HDY349
Od ilości
1
71,78 zł/szt.
12 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-2/TXL

Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-2/TXL

RKC
6625503
HDY353
Od ilości
1
46,17 zł/szt.
10 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-5/TXL

Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-5/TXL

RKC
6625504
HDY355
Od ilości
1
86,44 zł/szt.
11 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
RKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC
6625505
HDY362
Od ilości
1
122,56 zł/szt.
10 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
RKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, proste

RKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, proste

RKC
6625507
HDY364
Od ilości
1
101,18 zł/szt.
5 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
RKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC
6625508
HDY365
Od ilości
1
137,87 zł/szt.
5 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
WKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC
6625517
HDY371
Od ilości
1
120,43 zł/szt.
20 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
WKC4T-5/TXL Przewód PUR 3-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC4T-5/TXL Przewód PUR 3-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC
6625513
HDY369
Od ilości
1
78,38 zł/szt.
15 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
WKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC
6625519
HDY373
Od ilości
1
101,18 zł/szt.
8 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
WKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC
6625520
HDY374
Od ilości
1
117,94 zł/szt.
4 szt.
dostępny
1
Dostępność
Powiązane
Seria
Złącze rozbieralne M12, żeńskie, kątowe, 4-PINY, terminal śrubowy typ BM8241-0

Złącze rozbieralne M12, żeńskie, kątowe, 4-PINY, terminal śrubowy typ BM8241-0

WWAKC
6935889
HDY359
Od ilości
1
93,80 zł/szt.
tymczasowy brak
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
B5143-0 Złącze rozbieralne M8, żeńskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

B5143-0 Złącze rozbieralne M8, żeńskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

B5
6901031
HDY438
Od ilości
1
68,39 zł/szt.
9 szt.
dostępny
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
Złącze rozbieralne M8, żeńskie, proste, 3-PINY, terminal śrubowy typ SKPC3K

Złącze rozbieralne M8, żeńskie, proste, 3-PINY, terminal śrubowy typ SKPC3K

SKPC
6901030
HDY357
Od ilości
1
67,05 zł/szt.
19 szt.
dostępny
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
Złącze rozbieralne M12, żeńskie, proste, 4-PINY, terminal śrubowy typ WAKC4K

Złącze rozbieralne M12, żeńskie, proste, 4-PINY, terminal śrubowy typ WAKC4K

WAKC
6935145
HDY358
Od ilości
1
93,80 zł/szt.
4 szt.
dostępny
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria
Złącze telefoniczne rozłączne (białe)

Złącze telefoniczne rozłączne (białe)

FU/TEL/F-11
HDY295
Od ilości
1
15,19 zł/szt.
10
13,81 zł/szt.
60
12,99 zł/szt.
55 szt.
dostępny
1 / 10 / 60
Dostępność
Powiązane
Splitter 1x4 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x4 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54202
CLH391
Od ilości
1
74,33 zł/szt.
19 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x8 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x8 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54205
CLH406
Od ilości
1
104,53 zł/szt.
24 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x16 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x16 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54208
CLH378
Od ilości
1
159,16 zł/szt.
51 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x4 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x4 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

54203
CLH398
Od ilości
1
85,88 zł/szt.
36 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x16 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x16 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

54209
CLH382
Od ilości
1
196,55 zł/szt.
40 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x4 G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x4 G.657A Singlemode 0.9mm

54201
CLH386
Od ilości
1
51,45 zł/szt.
33 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x8 G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x8 G.657A Singlemode 0.9mm

54204
CLH402
Od ilości
1
74,33 zł/szt.
32 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Splitter 1x16 G.657A Singlemode 0.9mm

Splitter 1x16 G.657A Singlemode 0.9mm

54207
CLH377
Od ilości
1
111,99 zł/szt.
38 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC Singlemode 3.0mm

Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC Singlemode 3.0mm

54215
CLH543
Od ilości
1
10,61 zł/szt.
1 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe FC/APC Singlemode 0.9mm

Złącza światłowodowe FC/APC Singlemode 0.9mm

54173
CLH823
Od ilości
1
4,58 zł/szt.
53 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe FC/UPC Multimode 0.9mm

Złącza światłowodowe FC/UPC Multimode 0.9mm

54175
CLH827
Od ilości
1
2,95 zł/szt.
96 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe FC/UPC |Multimode 3.0mm

Złącza światłowodowe FC/UPC |Multimode 3.0mm

54176
CLH841
Od ilości
1
2,35 zł/szt.
140 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe FC/UPC Singlemode 0.9mm

Złącza światłowodowe FC/UPC Singlemode 0.9mm

54171
CLH830
Od ilości
1
3,03 zł/szt.
96 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe FC/UPC Singlemode 3.0mm

Złącza światłowodowe FC/UPC Singlemode 3.0mm

54172
CLH833
Od ilości
1
4,67 zł/szt.
134 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe LC/APC Singlemode 0.9mm

Złącza światłowodowe LC/APC Singlemode 0.9mm

54161
CLH846
Od ilości
1
5,62 zł/szt.
42 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe LC/APC Singlemode 3.0mm

Złącza światłowodowe LC/APC Singlemode 3.0mm

54162
CLH851
Od ilości
1
3,31 zł/szt.
84 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność
Złącza światłowodowe LC/UPC Multimode 0.9mm

Złącza światłowodowe LC/UPC Multimode 0.9mm

54163
CLH854
Od ilości
1
4,24 zł/szt.
112 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność