Złącza

znalezionych produktów: 72

Pokrywa metalowa, pusta, 10 pin, 16 A, boczne przyłączenie

T0-EBM10GU10CKP237
Od ilości
1
17,80 zł / szt.
5
15,85 zł / szt.
6 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Pokrywa metalowa, pusta, 16 pin, 16 A, boczne przyłączenie

T0-EBM16GU10CKP256
Od ilości
1
18,79 zł / szt.
5
16,75 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Przyłącze metalowe, puste, 10 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

T0-EBM10GM44CKP254
Od ilości
1
24,23 zł / szt.
5
21,60 zł / szt.
6 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Przyłącze metalowe, puste, 16 pin, 16 A, done przyłączenie (montaż na przegrodzie), ręczne zamknięcia z rolką - plastikowe

T0-EBM16GM44CKP248
Od ilości
1
26,70 zł / szt.
5
23,80 zł / szt.
3 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Wsad męski do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

T0-EB010CF00CKP251
Od ilości
1
23,74 zł / szt.
5
21,14 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Wsad męski do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

T0-EB016CF00CKP246
Od ilości
1
29,18 zł / szt.
5
25,99 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Wsad żeński do pokrywy metalowej, 10 pin, 16 A

T0-EB010CP00CMW661
Od ilości
1
23,74 zł / szt.
5
21,92 zł / szt.
15 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Wsad żeński do pokrywy metalowej 16 pin lub 32 pin (piny 1-16), 16 A

T0-EB016CP00CKP250
Od ilości
1
29,18 zł / szt.
5
25,99 zł / szt.
4 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

Wsad żeński do pokrywy metalowej, 24 pin lub 48 pin (piny 1-24), 16 A

T0-EB024CP00CKP245
Od ilości
1
40,55 zł / szt.
3
36,14 zł / szt.
4 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność

BS8241-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, kątowe, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS69011HDY425
Od ilości
1
80,59 zł / szt.
5
72,68 zł / szt.
21 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

BS8251-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, kątowe, 5-pinowe, terminal śrubowy.

BS6904612HDY427
Od ilości
1
22,44 zł / szt.
18 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

BS5133-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 3-pinowe, terminal śrubowy.

BS6901012HDY437
Od ilości
1
74,54 zł / szt.
10
67,22 zł / szt.
12 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

BS5143-0 Złącze rozbieralne M8, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS6901013HDY439
Od ilości
1
79,58 zł / szt.
5
71,76 zł / szt.
20 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

BS8141-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, proste, 4-pinowe, terminal śrubowy.

BS69010HDY422
Od ilości
1
80,59 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

BS8151-0 Złącze rozbieralne M12, męskie, proste, 5-pinowe, terminal śrubowy.

BS6904611HDY424
Od ilości
1
107,91 zł / szt.
5
97,32 zł / szt.
12 szt.
Dostępny 24h
1 / 10
Dostępność
Powiązane
Seria

PKG3M-10/TXL Przewód PUR 3-żyłowy, 10m złącze M8, żeńskie, proste

PKG6625552HDY402
Od ilości
1
91,11 zł / szt.
3
82,15 zł / szt.
11 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

PKG4M-2/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 2m złącze M8, żeńskie, proste

PKG6625553HDY403
Od ilości
1
67,00 zł / szt.
3
60,43 zł / szt.
16 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

PKG4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, proste

PKG6625554HDY404
Od ilości
1
73,59 zł / szt.
3
66,35 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

PKW4M-2/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 2m złącze M8, żeńskie, kątowe

PKW6625559HDY407
Od ilości
1
59,45 zł / szt.
3
53,62 zł / szt.
11 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

PKW4M-5/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 5m złącze M8, żeńskie, kątowe

PKW6625560HDY408
Od ilości
1
75,61 zł / szt.
3
69,29 zł / szt.
6 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-2/TXL

PKW6625556HDY348
Od ilości
1
60,55 zł / szt.
3
54,61 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, kątowe typ PKW3M-5/TXL

PKW6625557HDY350
Od ilości
1
79,40 zł / szt.
3
71,60 zł / szt.
35 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4T-2/TXL

WKC6625512HDY352
Od ilości
1
66,16 zł / szt.
3
59,67 zł / szt.
17 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-2/TXL

WKC6625515HDY354
Od ilości
1
74,55 zł / szt.
3
67,23 zł / szt.
20 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, kątowe typ WKC4. 4T-5/TXL

WKC6625516HDY356
Od ilości
1
94,66 zł / szt.
3
85,37 zł / szt.
11 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M8, żeńskie, proste typ PKG3M-2/TXL

PKG6625550HDY347
Od ilości
1
61,16 zł / szt.
3
55,15 zł / szt.
21 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 5M, złącze M8, żeńskie, proste typ PKG3M-5/TXL

PKG6625551HDY349
Od ilości
1
78,15 zł / szt.
3
70,48 zł / szt.
15 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 3-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4T-2/TXL

RKC6625500HDY351
Od ilości
1
66,16 zł / szt.
3
59,67 zł / szt.
23 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 4-żyłowy, 2M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-2/TXL

RKC6625503HDY353
Od ilości
1
74,55 zł / szt.
3
67,23 zł / szt.
28 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

Przewód PUR, 4-żyłowy, 5M, złącze M12, żeńskie, proste typ RKC4. 4T-5/TXL

RKC6625504HDY355
Od ilości
1
94,66 zł / szt.
3
85,37 zł / szt.
26 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC6625505HDY362
Od ilości
1
130,06 zł / szt.
3
118,44 zł / szt.
5 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RKC4.5T-2/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 2m złącze M12, żeńskie, proste

RKC6625506HDY363
Od ilości
1
77,79 zł / szt.
3
70,16 zł / szt.
12 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RKC4T-5/TXL Przewód PUR 3-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, proste

RKC6625501HDY360
Od ilości
1
84,60 zł / szt.
3
76,30 zł / szt.
19 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, proste

RKC6625507HDY364
Od ilości
1
99,52 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, proste

RKC6625508HDY365
Od ilości
1
135,34 zł / szt.
23 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

RSC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, męskie, proste

RSC6625531HDY385
Od ilości
1
88,83 zł / szt.
2 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Seria

Splitter 1x4 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54202CLH391
Od ilości
1
71,87 zł / szt.
10 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x8 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54205CLH406
Od ilości
1
101,14 zł / szt.
19 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x16 SC/APC - SC/APC G.657A Singlemode 0.9mm

54208CLH378
Od ilości
1
153,97 zł / szt.
52 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x4 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

54203CLH398
Od ilości
1
83,07 zł / szt.
7 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x16 SC/PC - SC/PC G.657A Singlemode 0.9mm

54209CLH382
Od ilości
1
190,16 zł / szt.
7 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x4 G.657A Singlemode 0.9mm

54201CLH386
Od ilości
1
49,75 zł / szt.
14 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x8 G.657A Singlemode 0.9mm

54204CLH402
Od ilości
1
71,87 zł / szt.
8 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Splitter 1x16 G.657A Singlemode 0.9mm

54207CLH377
Od ilości
1
108,35 zł / szt.
7 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC Singlemode 3.0mm

54215CLH543
Od ilości
1
10,27 zł / szt.
14 szt.
dostawa 4 dni
1
Dostępność

WKC4.4T-10/TXL Przewód PUR 4-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC6625517HDY371
Od ilości
1
116,75 zł / szt.
3
111,04 zł / szt.
22 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

WKC4.5T-2/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 2m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC6625518HDY372
Od ilości
1
78,49 zł / szt.
3
75,44 zł / szt.
10 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

WKC4T-5/TXL Przewód PUR 3-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC6625513HDY369
Od ilości
1
84,60 zł / szt.
3
76,30 zł / szt.
20 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

WKC4.5T-5/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 5m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC6625519HDY373
Od ilości
1
99,52 zł / szt.
9 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria

WKC4.5T-10/TXL Przewód PUR 5-żyłowy, 10m złącze M12, żeńskie, kątowe

WKC6625520HDY374
Od ilości
1
133,25 zł / szt.
3
121,35 zł / szt.
4 szt.
Dostępny 24h
1
Dostępność
Powiązane
Seria