Loteria 2 Koła w Onninen

Udostępnij:

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Onninen

1
2
Złóż dowolne zamówienie
3

Załóż konto klienta w OnnShop

Jeśli jesteś już klientem Onninen

1

Zarejestruj się

2

Zbieraj losy za zakupy

3

Wygrywaj nagrody

 

 

Każde wydane 5 000 zł = 1 los

Więcej losów = większa szansa na wygraną

Zarejestruj się w loterii

Zakupy liczymy do 8 grudnia godz. 24:00

 

 

 

Pamiętaj!

Dokonuj zakupów w Onninen, które kolejno będą się kumulować na Twoim koncie, gdy osiągniesz wartości 5.000 zł netto otrzymasz 1 los, wielokrotność uzyskanej wartości 5000 zł netto = ilości losów. Aby wziąć udział w loterii, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie wypełnia się tylko raz. Rejestracja zakupów odbywa się automatycznie – dane zaciągają się z systemu sprzedaży Onninen. Zgłoszenia zakupów/rejestracji przyjmujemy do 8 grudnia 2016r. włącznie.

 

Pula losów a nagrody:

  • min. 2 losy dają szansę na nagrodę główną - jeden z motocykli Custom na bazie Harley Davidson.
  • już 1 los daje szansę na nagrodę miesięczną.

Wylosowany los w puli miesięcznej daje szansę zdobycia nagrody głównej, ale nie bierze udziału w kolejnym losowaniu miesięcznych nagród. Im więcej losów tym więcej szans!

 

Ważne informacje w dniu losowania!

Uczestnik, którego los jest wylosowany zostaje zwycięzcą jednej z nagród, pod warunkiem, że odbierze on połączenie telefoniczne, inicjowane przez Organizatora w dniu przeprowadzenia danego losowania oraz spełni pozostałe wymogi przewidziane w Regulaminie. Połączenie telefoniczne, wykonywane będzie na numer telefonu wskazany przez Uczestnika podczas rejestracji w zgłoszeniu. Organizator podejmuje nie mniej niż trzy próby kontaktu telefonicznego z Uczestnikiem, następujące bezpośrednio po sobie. Oczekiwanie na uzyskanie połączenia będzie trwać do 5 sygnałów lub do odrzucenia lub rozłączenia połączenia lub do momentu włączenia poczty głosowej.

 

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies