Biurowe oprawy oświetleniowe LEDVANCE z serii IndiviLED® o nagradzanej konstrukcji

dodano: 15 kwietnia 2019

Biurowe oprawy oświetleniowe Ledvance z serii IndiviLED

Oprawy oświetleniowe z serii IndiviLED® są już dostępne w różnych wersjach modeli liniowych i panelowych. Dzięki temu LEDVANCE może zapewnić właściwe oświetlenie z jednego źródła, które spełnia wiele wymagań oświetleniowych biura: od oświetlenia stanowisk pracy i obszarów konferencyjnych po korytarze oraz recepcje. Nowe oprawy LED serii IndiviLED pozwalają na równomierny rozsył światła, oferują wysoką wydajność oraz łatwą i uniwersalną instalację.

Oprawy panelowe i liniowe IndiviLED, których konstrukcja SCALE zdobyła niedawno nagrodę 2019 German Design Award, są już dostępne.

Ograniczanie efektu olśnienia w pracy przy komputerze, jednorodny rozsył światła oraz odpowiednie natężenie to tylko kilka ważnych kryteriów, które musi spełniać oświetlenie biurowe, by zachować zgodność z wieloma standardami, dyrektywami, prawami i przepisami, nie mówiąc już o wymogach bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto kluczowe jest, by oprawy pozwalały na uniwersalny montaż oraz utrzymanie kosztów eksploatacji i konserwacji na niskim poziomie.

Wysoka jakość światła, ograniczenie olśnienia i wszechstronność połączone w specjalnej konstrukcji

Oprawa liniowa IndiviLED Ledvance - przykład zastosowaniaObie serie modeli z nowej rodziny opraw IndiviLED cechuje wysoka jakość światła, uzyskana dzięki specjalnemu systemowi optycznemu złożonemu z dużej liczby „kwadratów świetlnych”. Dzięki temu, że każda dioda LED posiada własną soczewkę i odbłyśnik, redukcja olśnienia o wartości UGR<16 oraz rozsył światła są doskonałe. Duża ilość elementów optycznych nadaje oprawom specjalny wygląd. Skuteczność świetlna o wartości 120 lumenów na wat również jest satysfakcjonująca. Oprawy IndiviLED są dostępne w pięciu różnych wersjach: sterowanej przełącznikiem (on/off), sterowanej przełącznikiem i czujnikiem ruchu, obsługiwanej przez DALI z możliwością ściemniania, obsługiwanej przez DALI z czujnikiem światła dziennego oraz wersji z funkcją oświetlenia alarmowego. By podkreślić wysoką jakość również w sferze projektowej, LEDVANCE nadał oprawom nie tylko funkcjonalność, ale i estetykę dzięki konstrukcji SCALE. Minimalistyczna i wyrafinowana stylistyka SCALE, wprowadzona w doskonale przemyślany sposób do oferty IndiviLED, zdobyła ostatnio nagrodę German Design Award.

Oprawa liniowa IndiviLED LedvanceProstokątna czy kwadratowa? Odpowiednia oprawa do każdego zastosowania

Seria opraw liniowych IndiviLED oferuje smukłe oprawy dostępne w wersjach 1,2 m i 1,5 m do montażu powierzchniowego lub podwieszanego, które można zastosować praktycznie w każdej aplikacji. W razie potrzeby można je nawet połączyć w jednolitą instalację oświetleniową. Zgodnie z wymaganiami wobec oświetlenia biurowego wszystkie modele oferują oświetlenie bezpośrednie oraz kombinację bezpośredniego i pośredniego. W porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami T5 pozwalają oszczędzić nawet 50 procent energii.

Oprawa IndiviLED Ledvance - wersja panelowaKwadratowe oprawy panelowe IndiviLED dostępne są w rozmiarach 600 x 600 mm oraz 625 x 625 mm. Sprawdzają się w montażu sufitowym, dzięki czemu idealnie zastępują tradycyjne oprawy rastrowe. Można montować je na suficie lub w podwieszeniu, co zapewnia dużą swobodę planowania i instalacji. Dzięki wytrzymałej metalowej obudowie oraz certyfikatowi IK08 są również wyjątkowo odporne na wstrząsy. Panele IndiviLED zapewniają równomierny rozsył światła i wysoką wydajność.

Oprawa liniowa IndiviLED Ledvance - przykład zastosowania w biurzeOprawa liniowa IndiviLED w biurze

System oświetleniowy biura musi być zgodny z wieloma standardami, dyrektywami, prawami i przepisami, nie mówiąc już o wymogach bezpieczeństwa i higieny pracy. Wysoka jakość światła emitowanego przez nowe oprawy z rodziny IndiviLED® została uzyskana dzięki specjalnemu systemowi optycznemu złożonemu z małych „kwadratów świetlnych”.

Oprawy biurowe IndiviLED Ledvance są możliwe do nabycia na indywidualne zamówienie.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym w Onninen.

Zobacz wszystkie oprawy wewnętrzne LED Ledvance w Onninen


Marka LedvanceLEDVANCE jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie oświetlenia ogólnego, z którego korzystają zarówno specjaliści, jak i użytkownicy końcowi. Firma ma swoje biura w ponad 50 krajach i prowadzi działalność biznesową w ponad 140. Powstała w wyniku wydzielenia części spółki OSRAM GmbH zajmującej się oświetleniem ogólnym, a w swojej ofercie ma szeroką gamę opraw oświetleniowych LED do wielu różnych zastosowań, inteligentne rozwiązania oświetleniowe z kategorii Smart Home i Smart Building, jeden z najszerszych asortymentów lamp LED na rynku oraz oświetlenie tradycyjne. W roku podatkowym 2017 firma LEDVANCE osiągnęła obrót w wysokości około 1,9 miliarda euro. Zgodnie z umowę zawartą ze spółką OSRAM, LEDVANCE nadal będzie sprzedawać wiele swoich produktów pod zaufaną nazwą marki OSRAM (SYLVANIA w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ledvance.com.

Kontakt prasowy:
Sönke Moosmann, Corporate Media Relations
Phone: +49 89 780 673 – 333, Mobile: +49 151 72609277
e-mail: S.Moosmann@Ledvance.com

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies