Geberit DuoFresh - nowy odświeżający moduł do spłuczek podtynkowych Sigma

dodano: 12 września 2019

Nowy moduł Geberit DuoFresh można instalować we wszystkich spłuczkach podtynkowych z serii Sigma. Oprócz systemu filtrującego powietrze, ma on również oświetlenie orientacyjne i pojemnik na kostki higieniczne do spłuczki. W pewnych warunkach w moduł ten można dodatkowo wyposażyć również starsze urządzenia toaletowe.

Moduł odświeżający Geberit DuoFreshModuł Geberit DuoFresh – nowy moduł umożliwia montaż odciągu nieprzyjemnych zapachów w łazience, można go zamontować z każdą spłuczką podtynkową Geberit Sigma. Moduł Geberit DuoFresh w prosty sposób niweluje problem nieprzyjemnych zapachów - odciąga zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski WC, a następnie przepuszcza je przez filtr ceramiczny wtłacza oczyszczone już powietrze z powrotem do łazienki. Konieczność wymiany filtra jest komunikowana przez diodę dyskretnie umieszczoną u dołu przycisku, a sama wymiana jest wyjątkowo prosta.

Klient chciałby wyposażyć toaletę w funkcję usuwania nieprzyjemnego zapachu? Instalacja podtynkowa ma zaledwie kilka lat, a rzut oka na plany budynku potwierdzą, że obok podtynkowej spłuczki Geberit Sigma zamontowana została rurka kablowa w celu późniejszego podłączenia jej do sieci? To doskonały punkt wyjścia do zakupu i zamontowania nowego modułu firmy Geberit usuwającego nieprzyjemne zapachy.

Moduł odświeżający Geberit DuoFresh - podświetlenieWłaściwości i funkcje

W trosce o komfort klientów firma Geberit opracowała nowy moduł do usuwania nieprzyjemnych zapachów, który nadaje się do pomieszczeń w nowych budynkach. Można go również zamontować w ramach modernizacji lub remontu pomieszczeń starszych, pod warunkiem, że posiadamy spłuczkę podtynkową z serii Geberit Sigma – Geberit Sigma 12 cm lub Geberit Sigma 8 cm i przy stelażu wyprowadzono instalację elektryczną.

Moduł Geberit DuoFresh usuwa nieprzyjemne zapachy bezpośrednio z ceramicznej miski ustępowej. Powietrze jest usuwane przez rurę spłukującą i zawór spłukujący, oczyszczane za pomocą ceramicznego filtra o strukturze plastra miodu, a następnie wprowadzane z powrotem do pomieszczenia. Ponadto moduł wyposażony jest w ledowe oświetlenie orientacyjne, które zapewnia delikatną poświatę podczas nocnych wizyt w toalecie.

Odciąg powietrza i oświetlenie są sterowane przez układ z czujnikiem zbliżeniowym, który automatycznie włącza i wyłącza wywiew powietrza oraz oświetlenie orientacyjne. Ustawienia czujnika zbliżeniowego można spersonalizować za pomocą aplikacji. Umieszczone w zbiorniku spłuczki kostki higieniczne nadają wodzie przyjemny, świeży zapach, sprawiając, że użytkownik toalety czuje się w niej jeszcze bardziej komfortowo.

Moduł odświeżający Geberit DuoFresh - umieszczanie kostkiKostkę higieniczną w łatwy sposób umieszczamy w specjalnym uchwycie przy filtrze ceramicznym i następnie umieszczamy w module.

Montaż i materiały eksploatacyjne

Montaż jest prosty i dobrze przemyślany. Jedynym wymogiem jest możliwość podłączenia modułu do sieci zasilającej o napięciu 230 V. Z wyjątkiem transformatora (sprzedawanego jako artykuł oznaczony osobnym numerem), wszystkie elementy są montowane poprzez otwór instalacyjny spłuczki. Zgodnie z przepisami, transformator jest montowany w innym miejscu, np. w puszce instalacyjnej podtynkowej. Poza kilkoma wyjątkami, wszystkie przyciski spłukujące z serii Sigma można łączyć z modułem Geberit DuoFresh.

Moduł Geberit DuoFresh jest możliwy do nabycia na indywidualne zamówienie.
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się ze swoim opiekunem w Onninen.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies