Narzędzia ręczne i elektronarzędzia marki FXA - jakość na każdą kieszeń!

dodano: 20 listopada 2018

Narzędzia ręczne i elektronarzędzia marki FXAMarka FXA powstała w 2005 roku w Finlandii i od tamtej pory ciągle zyskuje popularność wśród klientów w krajach skandynawskich. W Polce produkty marki FXA pojawiły się na początku 2018 roku i od tego czasu pozytywnie zaskakują jakością swoich użytkowników. Nazwa marki FXA pochodzi od szwedzkiego słowa FIXA, które oznacza "naprawiać".

Zobacz produkty FXA w sklepie

Onninen - pierwszy dystrybutor marki FXA w Polsce

FXA to łatwo rozpoznawalne produkty - najczęściej w kolorze czarno-żółtym - przeznaczone dla konsumentów, którzy potrzebują podstawowych zestawów narzędzi i niedrogich elektronarzędzi do pracy w domu i w ogrodzie. Niezależnie od tego czy budujesz dom, czy remontujesz mieszkanie, FXA oferuje Ci bogaty wybór produktów dla majsterkowiczów w przystępnych cenach. Produkty FXA zostały zaprojektowane w celu ułatwienia i przyspieszenia wszystkich prac budowlanych i remontowych w domu. Bardzo konkurencyjny stosunek ceny do jakości produktów FXA sprawia, że są one odpowiednie dla wszystkich grup klientów.

Elektronarzędzia 

Narzędzia ręczne

Rękawice i torby

Elektronarzędzia FXA Narzędzia ręczne FXA Rękawice robocze, ochronne oraz torby narzędziowe FXA
Szlifierki, wkrętarki, młotowiertarki, pilarki i wyrzynarki (zasilane akumulatorowo lub sieciowo) Klucze, szczypce, poziomnice, taśmy miernicze, piłki do metalu, nitownice, wyciskarki do tub, nożyki Rękawice nitrylowe oraz poliestrowe w różnych rozmiarach, torby narzędziowe w różnych wielkościach
Sprawdź w sklepie Sprawdź w sklepie Sprawdź w sklepie

Na polskim rynku w ofercie marki znajdziemy szereg produktów do prac remontowo-budowlanych m.in.: klucze, szczypce, poziomnice, rękawice, taśmy miernicze, piłki do metalu, nitownice, wyciskarki do tub, noże do przewodów i introligatorskie oraz torby narzędziowe. Oferta jest wciąż poszerzana o nowe produkty.

Narzędzia ręczne i elektronarzędzia marki FXA (1)

Marka FXA to również elektronarzędzia, w skład których wchodzą: szlifierki, wkrętarki, młotowiertarki, pilarki i wyrzynarki. Niektóre z nich są zasilane sieciowo, większa część z nich do działania potrzebuje jednak tylko akumulatora (18V), który jest uniwersalny i może być wykorzystywany w każdym urządzeniu. Akumulator sprzedawany jest w zestawach lub jako osobny produkt. Gdy zdecydujemy się na osobny zakup elektronarzędzia i akumulatora(ów) do zestawu musimy dokupić jeszcze ładowarkę.

Skorzystaj z bogatej oferty marki FXA i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zobacz narzędzia ręczne i elektronarzędzia FXA w sklepie

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies