(Stara)Baterie łazienkowe / (Stara)Baterie bidetowe

0 produktów

Niestety, nie znaleziono żadnych produktów spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  • Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".
  • Sprawdź czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  • Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.

Baterie bidetowe

Bidety coraz częściej goszczą w polskich domach. Rozwiązanie to zapewnia najwyższy poziom higieny, jednocześnie gwarantując komfort i wygodę. Jednak, aby bidet spełniał swoją funkcję, wymagane jest jeszcze wyposażenie go w odpowiednio dobraną baterię bidetową.

Czym są baterie bidetowe?

Baterie bidetowe pod względem konstrukcyjnym nie różnią się niemal niczym od baterii umywalkowych. Zazwyczaj są to baterie sztorcowe, które zamiast tradycyjnego płaskiego perlatora posiadają dłuższą regulowaną dyszę. Na rynku spotkać można także baterie bidetowe naścienne oraz podtynkowe wyposażone w słuchawkę natryskową. Takie rozwiązanie zazwyczaj stosowane jest ze standardowymi miskami WC.Baterie bidetowe posiadają zwykle mosiężny korpus oraz pojedynczy mieszacz do regulacji temperatury i natężenia strumienia wody. Niekiedy zamiast mieszacza producenci umieszczają w bateriach kurki do regulacji.
Poza klasycznymi rozwiązaniami dostosowanymi do bidetów, spotkać można także baterie bidetowe do zwykłego WC. Rozwiązanie to jest świetną alternatywą dla bidetów zwłaszcza w małych łazienkach i pozwala na zachowanie wysokiego komfortu użytkowania w połączeniu ze zwykłą miską WC.

Najlepsze baterie bidetowe na rynku

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości baterie bidetowe łączące doskonałe parametry użytkowe ze świetnym, uniwersalnym  i ponadczasowym designem.W naszym asortymencie dysponujemy wyłącznie produktami pochodzącymi od renomowanych i czołowych producentów baterii  na rynku.
Nasze baterie bidetowe odznaczają się doskonałą trwałością i żywotnością oraz świetnym wyglądem. Oferujemy baterie z głowicami ceramicznymi, które zapewniają wysoką kulturę pracy baterii oraz ograniczone zużycie wody. Większość dostępnych w naszym sklepie modeli baterii dysponuje napowietrzającymi strumień wody perlatorami, co znacząco ogranicza zużycie energii i gwarantuje odpowiednią objętość strumienia wody.

Baterie bidetowe wykonane są z solidnych i masywnych korpusów mosiężnych wykończonychtrwałymi powłokami chromowymi. Aby ułatwić Państwu dobór odpowiedniej baterii, oferujemy baterie bidetowe o zróżnicowanych wymiarach i gabarytach, które będą pasować do rozmiarów bidetu i preferencji użytkowników.
Nasz asortyment składa się z baterii bidetowych z zestawami odpływowymi i drążkami pociąganymi, jak i z zestawami z korkiem typu Click-Clack. Prezentowane baterie najlepiej pracują na ciśnieniu roboczym 1÷5 barów i przy temperaturze wody do 90 stopni Celsjusza.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu

Serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Aby łatwiej wyszukać interesujący Państwa produkt, rekomendujemy użycie wygodnego filtra wyszukiwania. Jeżeli mają Państwo wątpliwości związane z zakupową decyzją, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i zaproponujemy korzystne rozwiązania dostosowane do Państwa preferencji oraz potrzeb.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies