Rury i kształtki drenarskie

1 produkt
Wyświetlaj:
Sortuj:
Wyświetlaj:
Sortuj:

Rury i kształtki drenarskie

Na stronie internetowej naszego sklepu znajdą Państwo rury i kształtki drenarskie, które znajdują zastosowanie przy odwadnianiu terenów i zabezpieczaniu ich przed destrukcyjnym napływem wody. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki środowiskowe. W naszym asortymencie dostępne są rury o różnych długościach i średnicach, dzięki czemu bez problemu można dostosować je do własnych potrzeb. System drenarski składa się z kilku niezbędnych elementów, między innymi z samych rur, złączek, studzienek i odpowiednich kształtek.

Rury drenarskie

Rury drenarskie służą odwodnianiu terenów gruboziarnistych oraz strukturalnie stabilnych. Można ich także używać do napowietrzania gruntu, przy zachowaniu odpowiednich warunków – nawet piaszczystych. Rury drenarskie dostępne w naszym sklepie internetowym wykonane są z trwałego materiału PCV odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu z powodzeniem można wykorzystać je do drenażu każdego rodzaju podłoża. Świetnie sprawdzą się w odwodnianiu fundamentów i podziemnych części budynków.

Kształtki drenarskie

Kształtki drenarskie to elementy uzupełniające rury i pozwalające na ich poprowadzenie według własnych potrzeb. Znajdują się wśród nich trójniki, złączki, mufy, kolana i przejścia służące połączeniu rury drenarskiej z rurą kanałową. Zastosowanie takich akcesoriów pozwala na łatwy i szybki montaż. Systemy drenarskie domykają studzienki, które zbierają wody drenażowe. Odprowadzają je również do kanalizacji deszczowej bądź cieku wodnego.

Rury i kształtki drenarskie stosuje się między innymi w melioracjach rolniczych, ale także w odwodnianiu terenów rekreacyjnych, budowli drogowych czy podziemnych budynków. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, obejmującą rury drenarskie oraz dedykowane im kształtki. Zaopatrując się tylko na naszej stronie internetowej, można zbudować kompletny system drenażowy.

Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze rur i kształtek drenarskich zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies