Mamy dla Ciebie potężną dawkę energii! Witaj w świecie Onninen!

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach OnninenNa mapie stacji ładowania samochodów elektrycznych pojawił się Onninen - ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjnych. W końcu kto, jak nie lider w branży technicznej miałby promować inteligentne i ekologiczne rozwiązania infrastrukturalne w zakresie zarządzania energią? Serdecznie zapraszam do lektury!

Elektryczne samochody nie są już rzadkością na polskich drogach i wygląda na to, że z czasem staną się jeszcze bardziej powszechne. Świat pędzi w rozwoju. Nieustannie zmieniają się nasze nawyki, a także otaczającą nas rzeczywistość. Zmienia się również sposób tankowania. Nadchodzą czasy, kiedy nie będziesz już musiał jeździć samochodem elektrycznym na stację benzynową. Wystarczy podłączenie baterii do ładowarki w domu (z gniazdka instalacji elektrycznej) lub na stacjach szybkiego ładowania. Gdy raz spróbujesz, stwierdzisz, że jest to równie łatwe, jak ładowanie smartfona czy korzystanie ze sztucznej inteligencji. Takie właśnie rozwiązania możemy Państwu zaoferować już teraz!

Energooszczędne rozwiązania to nasza specjalność!

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach Onninen - miejscaDo współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy naszego sprawdzonego partnera handlowego – firmę Eaton zapewniającą wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej. W ten sposób na parkingu przed Centrum Dystrybucyjnym Onninen pojawiły się kształtne i funkcjonalne ładowarki EVC-M-32S2R2350 w prostej, ale nowoczesnej formie. Jest to pierwszy punkt na mapie Onninenowych stacji ładowania. Kolejne urządzenia pojawią się już wkrótce w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu…

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach Onninen - stacjaTechnologia xChargeln i jej serie

Podczas rozwoju technologii xChargeIn Eaton zwracał szczególną uwagę na przyzwyczajenia użytkowe panujące w branży e-mobilności. Rozwiązanie zainstalowane w Teolinie dostępne jest w czterech różnych wersjach - odpowiednio w serii A, X, S i M, które mogą mieć szerokie zastosowanie od prostych systemów naściennych w domach prywatnych, po stacje ładowania na terenie firm lub w budynkach komercyjnych takich jak publiczne parkingi. Poniżej szczegóły każdej z serii.

  • Seria A – najbardziej podstawowa stacja ładująca, która jest przeznaczona do prostych zastosowań jednofazowych. Stosuje się ją głównie w środowiskach mieszkalnych, które nie wymagają współpracy z innymi aplikacjami jak m.in. systemy inteligentnego domu czy inne stacje ładowania.
  • Seria X -  oferuje wszystkie funkcje serii A, a zintegrowane przyłącza umożliwiają obsługę i sterowanie urządzeniem za pomocą systemów zewnętrznych jak m.in. xComfort.
  • Seria S – oferuje wszystkie funkcje serii X, a ponadto posiada możliwości protokołów UDP i OCCP. UDP jest standardowym protokołem, który służy do integracji urządzenia z innymi systemami operacyjnymi (jak m.in. system inteligentnego domu). Z kolei OCCP jest standardowym protokołem stosowanym w przypadku, gdy kilka stacji ładowania jest połączonych w sieć.
  • Seria M – jednostka nadrzędna dla serii S, która jest wyposażona w komunikację online. Połączenie serii M i S systemu xChargeln zostało zaprojektowane specjalnie do zastosowań profesjonalnych m.in. w publicznych garażach.

adowarki do samochodów elektrycznych - na stacjiPonadto firma Eaton oferuje szereg rozwiązań, które pomagają uczynić tę innowacyjną technologię ładowania jeszcze bardziej wydajną i opłacalną. Mowa tu o inteligentnym zarządzaniu energią oraz dostępie do urządzeń.

Wszystkie produkty marki Eaton są dostępne w sieci naszych punktów handlowych Onninen na terenie całej Polski, w OnnShopie oraz na specjalne zamówienie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą!

Zobacz ładowarki samochodowe Eaton w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies