Mamy dla Ciebie potężną dawkę energii! Witaj w świecie Onninen!

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach OnninenNa mapie stacji ładowania samochodów elektrycznych pojawił się Onninen - ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjnych. W końcu kto, jak nie lider w branży technicznej miałby promować inteligentne i ekologiczne rozwiązania infrastrukturalne w zakresie zarządzania energią?

Elektryczne samochody nie są już rzadkością na polskich drogach i z czasem staną się jeszcze bardziej powszechne. Świat pędzi w rozwoju - trwale zmieniają się nasze nawyki i otaczająca nas rzeczywistość. Zmienia się również sposób tankowania. Nadchodzą czasy, kiedy nie będziesz już musiał jeździć samochodem elektrycznym na stację benzynową, wystarczy podłączenie baterii do ładowarki w domu z gniazdka instalacji elektrycznej lub na stacjach szybkiego ładowania. Gdy raz spróbujesz, stwierdzisz, że jest to równie łatwe, jak ładowanie smartfona czy korzystanie ze sztucznej inteligencji. Już teraz, takie właśnie rozwiązania są dostępne dla Państwa w naszej ofercie.

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach Onninen - miejscaDo współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy naszego sprawdzonego partnera handlowego – firmę Eaton zapewniającą wydajne energetycznie rozwiązania, które pomagają naszym klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej. W ten sposób na parkingu przed Centrum Dystrybucyjnym Onninen pojawiły się kształtne i funkcjonalne ładowarki EVC-M-32S2R2350 w prostej, ale nowoczesnej formie. Jest to pierwszy punkt na mapie Onninenowych stacji ładowania. Kolejne urządzenia pojawią się już wkrótce w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu…

adowarki do samochodów elektrycznych przy hurtowniach Onninen - stacjaPodczas rozwoju technologii xChargeIn Eaton zwracał szczególną uwagę na przyzwyczajenia użytkowe panujące w branży e-mobilności. Rozwiązanie zainstalowane w Teolinie dostępne jest w czterech różnych wersjach - odpowiednio w serii A, X, S i M, które mogą mieć szerokie zastosowanie od prostych systemów naściennych w domach prywatnych po stacje ładowania na terenie firm lub w budynkach komercyjnych, takich jak publiczne parkingi. Ponadto firma Eaton oferuje szereg akcesoriów, które pomagają uczynić tę innowacyjną technologię ładowania jeszcze bardziej wydajną i opłacalną, na przykład poprzez inteligentne zarządzanie energią czy dostępem do urządzeń.

Wszystkie produkty Eaton dostępne są w sieci naszych punktów handlowych Onninen na terenie całej Polski, w OnnShopie oraz na specjalne zamówienie.

Przejdź do ładowarek samochodowych Eaton w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies