Grzejniki elektryczne

16 produktów
Wyświetlaj:
Sortuj:
Programator Tygodniowy Chronopass 602014 ATLANTIC
popularność:
310,38 zł / szt brutto
381,30 złRabat: 18.6%
Stan magazynu: 5+
Stelaż naścienny dla grzejnika F119 WALL 517500 ATLANTIC
popularność:
39,27 zł / kpl brutto
Stan magazynu: 100+
Wyświetlaj:
Sortuj:

Grzejniki elektryczne - sklep hurtownia Onninen

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę grzejników elektrycznych, dzięki którym można nie tylko szybko, ale również wygodnie ogrzać pomieszczenia. Nasze grzejniki można używać jako podstawowych źródeł ogrzewania lub jako dodatkowych, uzupełniających inne rozwiązania grzewcze.

Proponujemy najwyższej jakości grzejniki konwektorowe, które dzięki odpowiedniej konstrukcji, przekazują ciepło przez konwekcję. Oznacza to, że powietrze zostaje ogrzane we wnętrzu grzejników, a następnie wędruje w górę i wywołuje cyrkulację w pomieszczeniu. Oferujemy najnowocześniejsze modele grzejników konwektorowych o zróżnicowanej mocy, wyposażone w termostaty elektromechaniczne lub termostaty elektroniczne z mikroprocesorami. To często grzejniki o zaokrąglonych kształtach, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci. Tego rodzaju grzejniki nagrzewają się błyskawicznie, a po wyłączeniu szybko stygną.

Innym rozwiązaniem są elektryczne radiatory ciepła, które są nowoczesnym, ekonomicznym rozwiązaniem. Ciepło jest tutaj oddawane na całej powierzchni radiatora i jest kierowane wprost przed urządzanie, bezpośrednio na człowieka. W przypadku radiatorów odczucie ciepła jest silniejsze niż przy konwekcji, a zużycie energii elektrycznej jest identyczne. Radiatory ciepła bardzo dobrze sprawdzają się szczególnie w wysokich pomieszczeniach, których ogrzanie konwekcją zabiera dużo czasu.

W kategorie grzejników elektrycznych znaleźć można także grzejniki łazienkowe, często w formie drabinek. Takie elementy należą do jednych z najpopularniejszych w polskich łazienkach, ponieważ nie tylko skutecznie ogrzewają pomieszczenie, ale także mogą dodatkowo pełnić funkcję wieszaka na bieliznę lub ręczniki. Proponujemy grzejniki o różnych kształtach i o zróżnicowanych kolorach, specjalnie zaimpregnowane, co chroni grzejniki przed wilgocią.

Oferujemy także szeroki wachlarz modeli promienników elektrycznych, które bardzo szybko nagrzewają się po włączeniu, oddając ciepło poprzez promieniowanie. Dzięki temu ogrzewane jest wszystko w zasięgu emitowania takiego promieniowania. W naszym sklepie znaleźć można tylko najnowocześniejsze modele promienników, często wyposażone w dodatkowe funkcje (np. suszenie ręczników, sensor otwarcia okna itp.) i w cyfrowe termostaty.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Dzięki oferowanemu przez nas ogrzewaniu elektrycznemu nawet najsroższa zima nie będzie straszna.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze grzejników elektrycznych zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies