Grzejniki w Ogrzewanie

764 produktów
Sortuj:
1 611,74 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
1 144,24 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
1 305,69 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
299,63 zł / szt brutto
Stan magazynu: 50+
420,17 zł / szt brutto
Stan magazynu: 10+
452,89 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
413,06 zł / szt brutto
Stan magazynu: 60+
433,75 zł / szt brutto
Stan magazynu: 60+
456,58 zł / szt brutto
Stan magazynu: 10+
743,04 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
833,45 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
898,88 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
962,60 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
400,37 zł / szt brutto
Stan magazynu: 5+
433,08 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
458,91 zł / szt brutto
Stan magazynu: 1+
495,94 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
472,98 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
599,26 zł / szt brutto
Stan magazynu: 3+
Sortuj:

Grzejniki - sklep hurtownia Onninen

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo szeroką gamę różnego rodzajów grzejników. Nasza bogata oferta to wygodny sposób na dobranie właściwego grzejnika do indywidualnych potrzeb danego domu i systemu grzewczego. Proponujemy wysokiej jakości grzejniki aluminiowe najlepszych na rynku producentów. Takie grzejniki są bardzo lekkie, często mają budowę członową, a do tego charakteryzują się niewielką bezwładnością cieplną. Grzejniki aluminiowe doskonale sprawdzają się, gdy instalacja zasilana jest nowoczesnym kotłem z automatyczną regulacją temperatury, szczególnie na paliwa płynne.

Inny rodzaj grzejników, jakie oferujemy, to modele wykonane z żeliwa. To grzejniki, które mają bardzo wiele zalet, wśród których na pierwszym miejscu należy wymienić bardzo dużą odporność na korozję. Tego rodzaju grzejniki mogą być użytkowane nawet kilkadziesiąt lat. W przeciwieństwie do modeli aluminiowych grzejniki żeliwne charakteryzują się bardzo dużą bezwładnością cieplną. Co prawda takie grzejniki długo się nagrzewają, ale za to również długo stygną. Dzięki temu pozostają ciepłe jeszcze długo po wypaleniu się paliwa stałego w kotle.

Dużą popularnością w nowoczesnym budownictwie cieszą się grzejniki płytowe. To najczęściej eleganckie modele o różnych rozmiarach, co sprawia, że łatwo można dobrać je do określonego pomieszczenia. Takie grzejniki sprawdzą się w każdym wnętrzu, mają małą powierzchnię, a przez to szybko się nagrzewają i łatwo je czyścić.

Zapewniamy również duży wybór grzejników łazienkowych o różnych kształtach i kolorach, najczęściej drabinkowe. Takie grzejniki nie tylko doskonale wyglądają w łazience, ale mogą również pełnić funkcję wieszaków do ręczników.

Nasza oferta obejmuje również grzejniki kanałowe – doskonałe zarówno do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i do budynków użyteczności publicznej. Tego rodzaju grzejniki montuje się w podłodze wzdłuż okien, przeszklonych ścian lub drzwi prowadzących na balkon albo taras. Proponujemy także wygodne w użytkowaniu grzejniki konwektorowe, w których powietrze z pomieszczenia wpływa dołem, przelatuje przez wymiennik ciepła i opuszcza górą grzejnik. Inne rozwiązanie to grzejniki klimakonwektorowe, które są wielofunkcyjnym rozwiązaniem – w zimę ogrzewają pomieszczenie, a latem mogą je chłodzić. W grzejniku klimakonwektorowym działa wentylator, który wspomaga cyrkulację powietrza, ale urządzenie działa bardzo cicho.

W tej kategorii proponujemy również grzejniki kolumnowe, które łączą klasyczny kształt z innowacyjną technologią. Ich nazwa pochodzi od zewnętrznych kolumn, które skutecznie oddają ciepło do otoczenia. W naszym asortymencie nie zabrakło także wyjątkowych grzejników dekoracyjnych o niebanalnym designie, które nie tylko ogrzeją pomieszczenie, ale również staną się efektownym dodatkiem aranżacji przestrzeni.

Nasz asortyment grzejników jest tak bogaty, że znajdą w nim Państwo bez problemu odpowiedni dla siebie model. Zapraszamy do dokonywania zakupów!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w doborze grzejników zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi pod adresem handlowy@onninen.pl lub nr telefonu 42 676 88 66.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies