Klub instalatora Flowair - Zgarnij 50 zł!

FLOWAIR wprowadził nową akcję promocyjną nagrzewnic wodnych LEO.

Tańsza linia nagrzewnic wodnych LEO zwana FLOWAIR Basic istnieje na rynku już kilka lat, jednak w tym roku firma FLOWAIR poszła o krok dalej. Od maja ruszyła platforma internetowa – Klub Instalatora, w której za zakupione i zainstalowane produkty z linii FLOWAIR Basic, gwarantowana jest premia pieniężna.

Klub instalatora Flowair - Zgarnij 50 zł!

FLOWAIR Basic

FLOWAIR Basic to linia produktów, która powstała w odpowiedzi na tanie urządzenia dostępne na rynku. Wydajność produkcji oraz negocjacje z poddostawcami umożliwiły obniżenie kosztów wybranych urządzeń, czego efektem jest niska cena produktów FLOWAIR Basic oraz dodatkowa premia za ich instalację. Produkty Basic zostały stworzone dla klientów szukających na rynku dobrej ceny, przy czym marka FLOWAIR, jest jednocześnie gwarantem jej jakości, niezawodności i wysoko rozwiniętych rozwiązań technicznych.

Przejdź do nagrzewnic Flowair w Onninen

Klub Instalatora

W Klubie Instalatora została przygotowana promocja skierowana do instalatorów. W tym sezonie dodatkowo do każdej zainstalowanej nagrzewnicy LEO FLOWAIR przyznaje premię w wysokości 50 zł! Po zakupie promocyjnego urządzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubinstalatora.com, wpisać indywidualny kod promocyjny, który widnieje na urządzeniu, a następnie cieszyć się premią, która wpłynie na dedykowaną kartę płatniczą.  

Klub instalatora Flowair - Zgarnij 50 zł! (1)

Platforma, która powstała jest źródłem informacji o Klubie Instalatora. Wszystko po to aby ułatwić uczestnictwo w programie. Klienci firmy znajdą tam wszelkie informacje o zasadach, regulamin, saldo zdobytych premii czy formularz rejestracji kodów.

Nagrzewnice wodne LEO

Urządzenia, które są objęte promocją to typoszereg ośmiu nagrzewnic wodnych LEO w zestawie. W skład zestawu LEO wchodzą nagrzewnica wodna, konsola obrotowa oraz TS - regulator obrotów z termostatem, co razem tworzy kompletny zestaw gotowy do zamontowania.  

Klub instalatora Flowair - Zgarnij 50 zł! (2)

Przejdź do Klubu Instalatora Flowair

Przejdź do nagrzewnic Flowair w Onninen

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies