Odbierz bon do sklepu z biżuterią APART o wartości 500 zł za zakup dowolnych produktów marki ETI za min. 7 999 zł netto!

Promocja ETI - Bon 500 zł do Apart Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 14.10.2019r. - 14.12.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów
marki ETI Polam
O wartości:

min. 7 999 zł netto
Nagroda:

bon do sklepu z biżuterią APART o wartości 500 zł
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 2 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Eti Polam Sp. z o.o., ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, Nip: 568-13-70-113.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 14 października 2019 roku do 14 grudnia 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są produkty firmy Eti dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Odbiorca/Klient za zakup produktów objętych promocją, o których mowa w pkt.4 regulaminu w okresie od 14 października 2019 roku do  14 grudnia 2019 roku, za 7 999 zł netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrodą w promocji jest:
  • Bon APART o wartości 500 zł
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat w okresie od 14 października 2019 roku do 14 grudnia 2019 roku.
 8. Klient ma prawo do odbioru max. 2 nagród, przy spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5.
 9. Nagrody będą wydawane na bieżąco po dokonaniu zakupu. 
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen lub pod adres wskazany w zleceniu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagrody nie mogą zostać wymienione na równowartość w gotówce.
 13. Promocją nie jest objęta sprzedaż w cenach specjalnych (tj. przetargi i oferty gdzie udzielono dodatkowy rabat).
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
 15. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wydawania nagród innych niż wymienione w regulaminie pod warunkiem, że ich wartość będzie zbliżona do nagród wymienionych powyżej.
 16. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta objętego promocją, na podstawie którego to została przekazana nagroda Klient zobowiązany jest zwrócić nagrodę w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu.
 17. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 18. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru nagrody pod warunkiem braku zaległości płatniczych w stosunku do Organizatora.

Udostępnij:

ETI Polam w Onninen

Firma ETI Polam Sp. z o.o. posiada kompleksową ofertę zabezpieczeń instalacji elektrycznych przed przeciążeniem i przepięciem oraz obsługi urządzeń elektrycznych przed porażeniem. Firmą macierzystą dostawcy jest ETI-ELEKTROELEMENT d.o.o. W Słowenii należy ona do największych w EUROPIE fabryk sprzętu elektrotechnicznego.Więcej

Oferta ETI Polam to przede wszystkim: wyłączniki nadprądowe i przeciwporażeniowe, modułowe aparaty elektryczne, styczniki instalacyjne, modułowe na szynę TH 35, ograniczniki przepięć, osprzęt izolacyjny do aparatów zabudowy modułowej, bezpieczniki topikowe instalacyjne, bezpieczniki topikowe, małogabarytowe, rozłączniki bezpiecznikowe do wkładek cylindrycznych, bezpieczniki topikowe przemysłowe, bezpieczniki topikowe do zabezpieczania diod i tyrystorów, bezpieczniki średniego napięcia, złączki gwintowe – rzędowe, oprawy oświetleniowe i oprawki, aparaty sterowania czasowego, styczniki powietrzne, rozdzielnice mieszkaniowe.

Oficjalna strona producenta: www.etipolam.com.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies