Odbierz kartę przedpłaconą 150 zł za jednorazowy zakup
wybranych produktów marki ETI za min. 3 000 zł netto!

Promocja ETI - Karta przedpłacona 150 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 12.03.2018r. - 30.04.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za jednorazowy zakup:

wybranych produktów aparatury modułowej
O wartości:

min. 3 000 zł netto
Nagroda:

karta przedpłacona 150 zł
Nagrody za jednorazowy zakup.
Promocja obejmuje produkty: ASTI, EVE, ETICON; D0, C, DIDO, ETITEC –ap. modułowe, ETIswich, ETIsgi, ETIMETR, ETIBREAK.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Maksymalna kwota doładowania na karcie Klienta - 600 zł. Ilość nagród ograniczona.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Eti Polam Sp. z o.o., ul. Jana Pawła II 18, 06-100 Pułtusk, Nip: 568-13-70-113.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 12 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wybrane produkty z grupy aparatury modułowej firmy Eti: Wyroby z grupy V: ASTI, EVE, ETICON; D0, C, DIDO, ETITEC –ap. modułowe, ETIswich, ETIsgi, ETIMETR, ETIBREAK.
 5. Odbiorca/Klient za jednorazowy zakup produktów objętych promocją, o których mowa w pkt.4 regulaminu w okresie od 12 marca 2018 roku do  30 kwietnia 2018 roku, za 3.000 zł netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrodą w promocji jest:
  • Karta przedpłacona - o wartości 150 zł.
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat w okresie od 12 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku.
 8. Klient ma prawo do odbioru karty z maksymalną kwotą doładowania 600 zł, przy spełnieniu warunków o których mowa  w pkt. 5.
 9. Rozstrzygnięcie promocji odbędzie się na podstawie raportu zakupów produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 4 regulaminu, zostanie przygotowany przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji tj. od 12 marca  2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku i zatwierdzony przez koordynującego przebieg promocji tj. Category    Managera Onninen odpowiedzialnego za współpracę z dostawcą w terminie do 21 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagrody nie mogą zostać wymienione na równowartość w gotówce.
 13. Promocją nie jest objęta sprzedaż w cenach specjalnych (tj. przetargi i oferty gdzie udzielono dodatkowy rabat).
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyny.
 15. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wydawania nagród innych niż wymienione w regulaminie pod warunkiem, że ich wartość będzie zbliżona do nagród wymienionych powyżej.
 16. W przypadku zwrotu towaru przez Klienta objętego promocją, na podstawie którego to została przekazana nagroda Klient zobowiązany jest zwrócić nagrodę w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu.
 17. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 18. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru nagrody pod warunkiem braku zaległości płatniczych w stosunku do Organizatora.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies