Odbierz powerbank przy zakupie 3 szt. zaworów Controlmix marki Valvex
tylko w stacjonarnych oddziałach Onninen Express!

Promocja Express Valvex - Powerbank Gratis!

Promocja skierowana jest tylko do klientów oddziałów Onninen Express - Logotyp od 2019 - białySprawdź listę oddziałówi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.09.2020 r. - 31.10.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

zaworów Controlmix marki Valvex
W ilości:

3 szt.
Nagroda:

powerbank
Ilość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Sprawdź listę oddziałów stacjonarnych Onninen

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy VALVEX S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 w Jordanowie, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS0000026818, NIP: 735-00-24-499.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen Express dla Klientów będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 września 2020 do 31 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.
 4. Przedmiotem promocji są zawory CONTROLMIX Valvex dostępne w Punktach Sprzedaży Onninen EXPRESS
 5. Nagrodą w promocji jest: Power Bank
 6. Zasady Promocji:
  • Za zakup 3 szt. produktów  firmy VALVEX wymienionych w punkcie 4 regulaminu  w okresie trwania Promocji, Klient otrzymuje nagrodę – Power Bank
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres wymieniony w pkt. 3 niniejszego Regulaminu przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Konkursu tj. Anety Foks.
 8. Rozliczenie Promocji jest jednorazowe i ma miejsce w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania i zatwierdzenia przez Organizatora Raportu Sprzedaży.
 9. Klient ma prawo do wielokrotności nagrody, przy spełnieniu warunku z punktu 6 regulaminu. Ilość nagród w promocji jest ograniczona. O przyznaniu nagrody decyduje data faktury.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies