Odbierz bon Sodexo o wartości 20 zł za zakup 40 szt. odpowietrzników 1/2" automatycznych prostych Flexvent marki Flamco!

Promocja Flamco - Bon Sodexo Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2019r. - 31.10.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

odpowietrzników 1/2" automatycznych prostych Flexvent
W ilości:

40 szt.
Nagroda:

bon Sodexo
o wartości 20 zł
Ilość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 5 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Flamco Sp. z o.o., ul. Akacjowa 4, 62-002 Suchy Las oraz Meibes Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo z udziałem zagranicznym ul. Gronowska 8, 64-100 Leszno.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 października  2019 roku do 31 października 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wybrane produkty Firmy Flamco.
 5. Założenia promocji: Klienci o których mowa w pkt. 2 regulaminu, za zakup 40 sztuk odpowietrznika Flexvent ½ ( numer katalogowy 89000, indeks SAP CFF844) w okresie trwania promocji tj. od 1 października do 31 października 2019 roku otrzyma nagrodę.
 6. Nagrody w promocji:
  • Bon sodexo 20 zł
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Flamco dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat
 8. Klient w czasie trwania promocji ma prawo do odbioru max. 5 nagród.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży za okres trwania promocji tj. od 1 października do 31 października 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera z ramienia Organizatora.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu o którym mowa w pkt. 9.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies