Odbierz skrzynkę narzędziową DeWalt TSTAK za zakup dowolnych produktów marki Gras za min. 5 000 zł netto!

Promocja Gras - Skrzynka narzędziowa DeWalt Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 10.02.2020r. - 31.03.2020r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Gras
O wartości:

min. 5 000 zł netto
Nagroda:

skrzynka narzędziowa DeWalt TSTAK
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru wielokrotności nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

Organizatorem Promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy GRAS-2 PPH SP. Z O.O., 77-231 KORZYBIE, ul. DŁUGA 21, NIP: NIP 8392753275, zwaną w dalszej części regulaminu GRAS - 2.

 1. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Czas trwania Promocji: od 10 lutego  2020 roku do 31 marca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 3. Przedmiotem Promocji objęty jest:
  • Cały asortyment dostawcy Gras (21178)
 4. Założenia Promocji:
  • Klient za w okresie promocji asortymentu objętego promocja określonego w punkcie 3 regulaminu o wartości  5.000 zł netto – otrzymuje skrzynkę DeWalt DWST1-75799.
 5. Nagrody w Promocji:
  • Skrzynka DeWalt DWST1-75799.
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy GRAS-2 dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy GRAS-2 wymienionych w pkt. 3 regulaminu, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj. od 10 lutego 2020 roku do 31 marca 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji w terminie do 21 dni po zakończeniu Promocji.
 8. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 9. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 10. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 11. Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagród w trakcie trwania Promocji.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Gras w Onninen

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS, od 1985 zajmuje się konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP. Specjalizuje się w produkcji: hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN19, hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN25, hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN33, hydrantów wewnętrznych z wężem płasko składanym DN52 oraz hydrantów specjalnego przeznaczenia.

Oficjalna strona producenta: www.gras.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies