Odbierz smartwatch marki Mykronoz ZeFit za zakup produktów Acar Axon za min 850 zł netto.

Promocja HSK Data Onninen

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: od 01.01.2017r. do 31.03.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów Acar Axon
O wartości:

min. 850 zł netto
Nagroda:

Smartwatch marki MYKRONOZ ZeFit
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy HSK DATA Ltd. Sp. z o.o. , z siedzibą w 30-198 KRAKÓW, ul. E. Godlewskiego 22 NIP: 6770046892
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 stycznia do 31 marca 2017 lub wyczerpania zapasów nagród.
 4. Przedmiotem promocji jest: asortyment marki HSK DATA, produkty ACAR AXON (ochrona urządzeń w sieciach energetycznych).
 5. Nagrodą w promocji jest: Smartwatch marki MYKRONOZ ZeFit.
 6. Promocja składa się z kategorii:
  • a) Za zakup produktów ACAR AXON marki HSK DATA za min. 850 zł netto w okresie promocji, Klient otrzymuje nagrodę Smartwatch marki MYKRONOZ ZeFit (pula nagród 15 szt.).
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji produktów firmy HSK DATA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Zakupy dokonane w okresie promocji mogą być sumowane.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się po zakończeniu dwóch miesięcy rozliczeniowych  na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych marki HSK DATA, przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji: tj. od 01.01.2017 roku do 31.03.2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawdo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 12. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresów promocyjnych są przeterminowana powyżej 7 dni..

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies