Wygraj wycieczkę do fabryki we Włoszech za najwyższe
zakupy produktów marki Immergas min. 80 000 zł netto!

Promocja Immergas - Wycieczka do fabryki we Włoszech Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.08.2018r. - 31.12.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Immergas
O wartości:

min. 80 000 zł netto
Nagroda:

wycieczka do fabryki Immergas we Włoszech
Wygrywa 15 pierwszych klientów z najwyższymi zakupami przy min. 80 000 zł netto.
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Współorganizatorem jest firma Immergas Polska Sp. z o.o.
 3. Promocja ma zasięg ogólnopolski.
 4. Promocja organizowana jest Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym Onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 5. Czas trwania promocji: od 1 sierpnia 2018 do 31 grudnia 2018 roku.
 6. Przedmiotem promocji jest: cały asortyment Firmy Immergas  dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 7. Nagrodą w promocji jest: Wycieczka do fabryki Firmy Immergas we Włoszech (dla 15 osób zgodnie z regulaminem promocji – punkt 8).
 8. Promocja składa się z kategorii:
  • Promocja zakupowa czasowa - polega na wybraniu pierwszych 15 Klientów, którzy w okresie trwania konkursu tj. od 1 sierpnia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku dokonają najwyższych wartościowo zakupów produktów marki Immergas, w sieci sprzedaży Onninen, przy minimum zakupu 80 000 pln netto.
 9. Warunkiem otrzymania nagrody przez Zwycięzcę jest brak zaległości w stosunku do firmy Onninen.
 10. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres wymieniony w pkt.5 niniejszego Regulaminu przygotowanego przez analityka Sourcingu, a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Konkursu przedstawiciela sieci ONNINEN tj. Katarzynę Połomską oraz zatwierdzonego przez Organizatora.
 11. Rozliczenie Promocji jest jednorazowe i ma miejsce w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania i zatwierdzenia przez Organizatora Raportu Sprzedaży.
 12. W przypadku, gdy Klientów spełniających warunki regulaminu z pkt.8 będzie mniej niż 18, Organizator ma prawo dokonać wyboru Zwycięzcy przy obrocie poniżej określonego minimum jeśli to będzie kolejny Klient z listy po Zwycięskich firmach spełniających warunek pkt. 8  niniejszego regulaminu.
 13. Odbiorcy (Klientowi) przysługuje prawo do 1 miejsca w ramach całej akcji promocyjnej.
 14. Na podstawie zatwierdzonego raportu, o którym mowa w pkt. 10 , Organizator  ogłosi wyniki do 15 stycznia 2018 roku i w ciągu 5 dni roboczych powiadomi zwycięzców o wygranej.
 15. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 16. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 17. Z chwilą otrzymania Nagrody uczestnik promocji zobowiązany jest do przekazania Organizatorowi danych niezbędnych do organizacji wyjazdu w terminie wskazanym przez Organizatora.
 18. Organizator informuje, że wejście na teren fabryki Immergas we Włoszech wiąże się z zaakceptowaniem Polityki prywatności Immergas SpA, wyrażeniem zgody na przetwarzanie obrazów fotograficznych, zgody dotyczącej danych osobowych i deklaracji ograniczenia odpowiedzialności związanej z fotografowaniem.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies