Odbierz mieszarkę lub dalmierz za zakup dowolnych produktów marki Kaczmarek za min. 50 000 zł netto albo zgrzewarkę elektrooporową lub zestaw narzędzi Panasonic za zakup za min. 120 000 zł netto!

Promocja Agru-Frank - Torba narzędziowa DeWalt Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.04.2020 r. - 30.06.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Kaczmarek
O wartości:

 • min. 50 000 zł netto
 • lub min. 120 000 zł netto 
Nagroda:

 • mieszarka akumulatorowa XO lub dalmierz Stabila
 • lub zgrzewarka elektrooporowa lub zestaw narzędzi Panasonic 
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 2 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-8521, przy współudziale firmy KACZMAREK.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 kwietnia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.
 4. Przedmiotem promocji jest cały asortyment marki Kaczmarek dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia Promocji - klient za zakup: 
  • Produktów marki Kaczmarek o łącznej wartości min. 50 000 zł netto w trakcie trwania Promocji oraz wzroście zakupów min. 5% do analogicznego okresu roku ubiegłego otrzymuje nagrodę: Mieszarkę akumulatorową XO 10 NC lub Dalmierz Stabila LD 520.
  • Produktów marki Kaczmarek o łącznej wartości  min. 120 000 zł netto w trakcie trwania Promocji oraz wzroście zakupów min. 5% do analogicznego okresu roku ubiegłego otrzymuje nagrodę: Zgrzewarkę elektrooporową ZK90 PRO z czytnikiem kodów kreskowych lub  Zestaw narzędzi PANASONIC - wkrętarka, młotowiertarka, szlifierka kątowa, ładowarka, akumulator 18V/3,0 AH oraz skrzynka do spakowania narzędzi.
  • Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy Kaczmarek dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur VAT. Zakupy mogą się sumować.
 6. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 2 nagród  w ramach całej akcji promocyjnej.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży produktów promocyjnych marki Kaczmarek przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres od 1 kwietnia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 21 dni po zakończeniu Promocji.
 8. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży, o których mowa w pkt. 7 regulaminu.
 9. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 10. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 11. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies