Odbierz młotowiertarkę, szlifierkę kątową, ładowarkę i akumulatory za zakup złączek PPSU do systemu KAN-therm PRESS za min. 5 000 zł netto!

Promocja KZO - Zetsaw Narzędzi lub Odkurzacz Warsztatowy Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.05.2020 r. - 30.06.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

Złączek PPSU do systemu KAN-therm PRESS
O wartości:

min. 5 000 zł netto
Nagroda:

Zestaw narzędzi Schepach (Młotowiertarka bezszczotkowa  + Szlifierka kątowa  + Ładowarka  + Akumulator Li-ion 20V do Schepach 2Ah 20V + Akumulator Li-ion 20V do Schepach 4Ah 20V)
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy KAN Sp. z o.o., ul. Zdrojowa 51, 16-001 Białystok Kleosin, NIP: 966-13-19-453
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są złączki PPSU do systemu KAN-therm PRESS dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: za zakup produktów, o których mowa w pkt.4 regulaminu w określonych progach:
  • zakup  o wartości 5.000 netto , Klient otrzymuje nagrodę: Zestaw narzędzi : Młotowiertarkę bezszczotkową Scheppach BCRH170-20ProS + Szlifierkę kątową Scheppach CAG115-20ProS 20V115 mm + Ładowarkę Scheppach + Akumulator Li-ion 20V do Schepach BA2.0020ProS 2Ah 20V + Akumulator Li-ion 20V do Schepach BA4.0-20ProS 4Ah 20V. Pula nagród: 71 szt. 
  • Nagrodzonych zostanie 71 Klientów którzy jako pierwsi spełnią warunki promocji (decyduje data faktury).  
 6. Odbiorcy uczestniczący w promocji KAN  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur VAT.
 7. Zakupy dokonane w okresie od 01 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku mogą być sumowane.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu sprzedaży produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 4 umowy, przygotowanych przez analityka sprzedaży Onninen za okres trwania promocji, tj. od 01 maja 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji, tj. Category Managera z ramienia organizatora.
 9. Klient mam prawo do odbioru 1 nagrody w trakcie trwania promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagroda nie może być wymieniona na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Kan w Onninen

KAN-therm to optymalny, kompletny multisystem instalacyjny, na który składają się najnowocześniejsze, wzajemnie uzupełniające się rozwiązania w zakresie rurowych instalacji grzewczych i wodnych, a także technologicznych. To doskonała realizacja wizji systemu uniwersalnego, na który złożyło się wieloletnie doświadczenie i pasja konstruktorów KAN.

Oficjalna strona marki: kan-therm.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies