Odbierz softshell za zakup dowolnych produktów
marki Kessel za min. 2 000 zł netto!

PromocjaKessel - Softshell Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.06.2020 r. - 31.07.2020 r. - lub do wyczerpania nagród 

Za zakup:

dowolnych produktów
marki Kessel dostępnych w sieci sprzedaży Onninen
O wartości:

min. 2 000 zł netto
Nagroda:

softshell 
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru maksymalnie 2 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Konkursu prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 9 marca 2020 do 30 kwietnia 2020 lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest : wszystkie produkty dostawcy ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK
 5. Nagrodą w promocji jest : Wkrętarka manualno elektryczna HIT K01 z ładowaniem USB (pula nagród 40 szt.)
 6. Zasady Promocji: Za zakup produktów wymienionych w punkcie 4 regulaminu  o wartości  1 599 zł netto, w okresie trwania Promocji - Klient otrzymuje nagrodę.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okres wymieniony w pkt. 3 niniejszego Regulaminu przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Konkursu tj. Łukasza Owczarka.
 8. Rozliczenie Promocji jest jednorazowe i ma miejsce w ciągu 21 dni roboczych od dnia otrzymania i zatwierdzenia przez Organizatora Raportu Sprzedaży.
 9. Klient ma prawo do 3 nagród w trakcie trwania promocji.
 10.  Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14.  Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

   

Udostępnij:

Kessel w Onninen

Firma Kessel została założona w miejscowości Lenting w 1963 roku w Niemczech i jest wiodącym na rynku producentem najwyższej jakości urządzeń służących do odprowadzania ścieków: zaworów przeciwzalewowych, przepompowni, wpustów, odpływów liniowych oraz separatorów. Od ponad 25 lat firma obecna jest w Polsce. Kessel od zawsze stawia na jakość, niezawodność i bezpieczeństwo. Produkty wykonane są z najwyższą dbałością o detal i zawsze z myślą o użytkowniku.

Oficjalna strona producenta: www.kessel.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies