Odbierz Apple Watch series 5 za zakup dowolnych
produktów marki Kontakt-Simon za min. 23 500 zł netto!

Promocja Kontakt-Simon - Apple Watch Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.09.2020 r. - 30.11.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów
marki Kontakt-Simon
O wartości:

min. 23 500 zł netto
Nagroda:

Apple Watch series 5
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Kontakt Simon S.A., ul. Bestwińska 21, 43-500 Czechowice- Dziedzice, Nip: 652-000-53-66.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 września 2020 roku do 30 listopada 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wszystkie produkty Kontakt–Simon S.A. dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia promocji: Klienci/Odbiorcy za zakup asortymentu Kontakt-Simon S.A. w sieci sprzedaży Onninen za wartość min. 23 500 zł netto w okresie trwania promocji tj. 1 września 2020 roku do 30 listopad 2020  roku otrzymują nagrodę.
 6. Nagroda w promocji:
  • Smarwatch Apple Watch series 5
   • Pula nagród 20 szt.
   • Nagrodzonych będzie 20 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu progu 23 500 zł netto
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji firmy Kontakt-Simon S.A. dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagroda w ramach całej akcji promocyjnej.
 9. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  Sprzedaży produktów promocyjnych firmy Kontakt-Simon S.A. przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji: tj.  od 1 września 2020 roku do 30 listopada 2020  i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji Category Managera a następnie Kierownika oddziału Onninen w terminie do 7 dni po zakończeniu promocji.
 10. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 9 regulaminu.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Kontakt-Simon w Onninen

Firma Kontakt-Simon S.A. produkuje przede wszystkim osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Łączą one funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej. Oferta firmy obejmuje także zdalnie sterowane łączniki, moduły świecące LED, czujniki gazu i zalania oraz sensory do obsługi systemów KNX.

Oficjalna strona producenta: www.kontakt-simon.com.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies