Odbierz myjkę ciśnieniową Scheppach za zakup
wybranych produktów Legrand za min. 7 999 zł netto.

Promocja Legrand - Myjka Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 15.04.2019r. - 31.07.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

wybranych produktów z grupy aparatury modułowej, rozdzielnic i osprzętu mieszkaniowego
O wartości:

min. 7 999 zł netto
(pierwszych 20 Klientów)
Nagroda:

Myjka ciśnieniowa Scheppach
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrodzonych zostanie 20 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru  max. 1 nagrody w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Legrand Polska Sp. z o. o  z siedzibą w    Ząbkowicach Śląskich, ul Waryńskiego 20, Nip. 8870000206 zwaną w dalszej części regulaminu Legrand.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 15 kwietnia  2019 roku do 31 lipca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji objęte są wybrane produkty z grupy aparatury modułowej, rozdzielnic i osprzętu mieszkaniowego marki Legrand, dostępne w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia Promocji:
  • Klient za zakup:
   • Produktów marki Legrand objętych promocją o łącznej wartości min. 7 999 zł netto, w trakcie trwania Promocji otrzymuje nagrodę – Myjkę ciśnieniową Scheppach  (pula nagród 20 szt.)
  • Nagrodzonych zostanie 20 pierwszych Klientów z najwyższymi zakupami po przekroczeniu minimalnego progu.
 6. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy Legrand dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 7. Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagrody  w ramach całej akcji promocyjnej.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy Legrand przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za okres od 15 kwietnia 2019 roku do 31 lipca 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 21 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportów sprzedaży o których mowa w pkt. 8 regulaminu
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 12. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom, których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Legrand w Onninen

W ofercie handlowej Legrand Polska znajdują się produkty i systemy uznanych na całym świecie marek: Cablofil, Zucchini, Bticino, Alpes Technologies, gwarantując dostarczanie kompletnych rozwiązań, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu. Wszystkie produkty spełniają wymogi norm, posiadają atesty i międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Oficjalna strona producenta: legrand.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies