Odbierz drukarkę do etykiet LM 280 za 1 gr.
za jednorazowy zakup 10 taśm Dymo!

Promocja Newell - Drukarka do etykiet za 1 grosz!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.12.2017r. - 31.01.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za jednorazowy zakup:

taśm Dymo
W ilości:

10 szt.
Nagroda:

drukarka do etykiet LM 280 za 1 gr.
Nagroda za jednorazowy zakup.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy NEWELL POLAND SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Poznaniu, adres:  PLAC ANDERSA 7, 61-894 Poznań.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 listopada 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji objęte są wybrane taśmy z oferty dostawcy NEWELL RUBBERMAID POLAND (36200).
 5. Zasady promocji:
  • Promocja polega na tym, że  przy jednorazowym zakupie przez Klienta Onninen w terminie od 1 grudnia 2017 roku do 31 stycznia  2018 roku 10 szt. taśmy  z oferty NEWELL RUMBBERMAID POLAND  – drukarkę DYMO LABELMANAGER 280P Klient otrzymuje za 1 gr.
 6. Odbiorcy/Klienci uczestniczący w promocji dotyczącej firmy NEWELL POLAND dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 7. Po dokonaniu promocyjnego zakupu przez Klienta w punkcie sprzedaży Onninen, pracownik danego punktu (opiekun Klienta),  wysyła numer faktury/faktur oraz numer Klienta merx jako dowód dokonania transakcji mailem na adres Katarzyna.Polomska@onninen.pl.
 8. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 7 dni od daty dokonania zamówienia.
 9. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 10. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych.

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies