Odbierz zestaw markerów Sharpie za zakup dowolnych produktów marki Newell, Dymo i Sharpie za min. 500 zł netto!

Promocja Newell - Zestaw markerów Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2020 r. - 30.11.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

dowolnych produktów marki Newell, Dymo i Sharpie
O wartości:

min. 500 zł netto
Nagroda:

zestaw markerów Sharpie
Wartość zamówień sumujemy w okresie trwania promocji.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 3 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy Newell Rubbermaid Poland z siedzibą w Brodnicy, adres: Manieczki, Wybickiego 2, 63-112 Brodnica.

 1. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.Onnshop.pl,   dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Czas trwania promocji: od 01 października 2020 roku do 30 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów
 3. Przedmiotem promocji objęte są: Wszystkie produkty dostawcy NEWELL: marki Dymo, Newell i Sharpie.
 4. Zasady promocji: Promocja polega na tym, że  przy zakupie przez Klienta Onninen w terminie od 01 października 2020 roku do 30 listopada 2020 roku asortymentu objętego promocją, okreslonego w punkcie 3 regulaminu za kwotę 500 zł netto – Klient otrzymuje nagrodę.
 5. Nagrodą w promocji jest: Zestaw Markerów Sharpie MIX 30 kolorów OKO SMOKA (blister).
 6. Klient ma prawo do odbioru max. 3 nagród w okresie promocji.
 7. Odbiorcy/Klienci uczestniczący w promocji dotyczącej firmy NEWELL POLAND  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją, o których mowa w pkt. 3 regulaminu przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania promocji tj. 01 października 2020 roku do 30 listopada 2020 roku i zatwierdzonego przez koordynującą przebieg promocji tj. Marte Janecką w  terminie do 14 dni po zakończeniu promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o transakcji do wyczerpania zapasów.
 10. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu na zasadach ogólnych.

Udostępnij:

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies