Odbierz bon Sodexo 100 zł za pierwszy zakup
kondensacyjnych kotłów gazowych Mono i Duo marki Onnline!

Promocja Onnline - Bon Sodexo Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.10.2018r. - 30.11.2018r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za pierwszy zakup:

kotłów gazowych Mono lub Duo marki Onnline
W ilości:

1 szt.
Nagroda:

bon Sodexo 100 zł
Nagroda za jednorazowe zakupy.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klient ma prawo do odbioru max. 2 nagród w trakcie trwania promocji
(1 nagroda za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny,
1 nagroda za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny).

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 października 2018 roku do 30 listopada 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny Onnline  (indeks: CGC537) oraz kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny Onnline (indeks: CGC528).
 5. Zasady promocji:
  • Zakup pierwszej sztuki kotła kondensacyjnego Onnline jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego upoważnia do odbioru  nagrody w postaci  - Bonu sodexo o wartości 100 zł.
 6. Klient ma prawo do odbioru max. 2 nagród w trakcie trwania promocji (1 nagroda za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny; 1 nagroda za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny).
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją o których mowa w pkt. 4 umowy przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okresy promocji tj. od 01 października 2018 roku do 31 października 2018 roku od 01 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. Katarzynę Szymanowską w terminie do 14 dni po zakończeniu  promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 10. Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Onnline

Marka Onnline to produkty i rozwiązania dla profesjonalistów występujące pod marką własną firmy Onninen. Produkty Onnline wyprodukowano, aby służyły długie lata oraz były konkurencyjne cenowo. Produkty Onnline cechuje profesjonalna jakość wykonania, są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies