Odbierz bon Sodexo o wartości 100 zł za zakup gazowego kotła kondensacyjnego Onnline Mono lub Duo!

Promocja Onnline - Bon Sodexo Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.11.2019r. - 31.12.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

gazowego kotła kondensacyjnego Onnline Mono lub Duo
W ilości

1 szt.
Nagroda:

bon Sodexo
o wartości 100 zł
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru max. 3 nagród w okresie trwania promocji - szczegóły w regulaminie.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 01 listopada 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku lub do  wyczerpania zapasów
 4. Przedmiotem promocji są kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline (indeks: CGW174; CGW175) oraz kocioł  kondensacyjny dwufunkcyjny Onnline (indeks: CGW176).
 5. Zasady promocji:
  • Zakup pierwszej sztuki kotła kondensacyjnego Onnline jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego upoważnia do odbioru nagrody w postaci - Bonu sodexo o wartości 100 zł.
 6. Klient ma prawo do odbioru max. 3 nagród w trakcie trwania promocji (2 nagrody za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny; 1 nagroda za zakupiony pierwszy kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny).
 7. Odbiorcy uczestniczący w promocji  dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży produktów objętych promocją o których mowa w pkt. 4 umowy przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okresy promocji tj. od 01 listopada 2019 roku do 30 listopada 2019 roku oraz od 01 grudnia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg promocji tj. Katarzynę Szymanowską w terminie do 14 dni po zakończeniu  promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane do punktu sprzedaży Onninen, w którym Klient dokonał promocyjnego zakupu w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży, o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 10. Nagrody będą wydawane do wyczerpania zapasów.
 11. Uczestnicy promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.

Udostępnij:

Onnline

Marka Onnline to produkty i rozwiązania dla profesjonalistów występujące pod marką własną firmy Onninen. Produkty Onnline wyprodukowano, aby służyły długie lata oraz były konkurencyjne cenowo. Produkty Onnline cechuje profesjonalna jakość wykonania, są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies