Odbierz elektryczną szczoteczkę do zębów dla dwojga
za zakup produktów marki Roca za min. 8 000 zł netto!

Promocja Roca - Szczoteczka elektryczna Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.07.2017r. - 31.08.2017r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

produktów marki Roca
O wartości:

min. 8 000 zł netto
Nagroda:

Elektryczna szczoteczka do zębów dla dwojga
Zakupy w okresie trwania promocji są sumowane.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Odbiorcy przysługuje prawo do max. 1 nagroda w ramach całej akcji promocyjnej.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem Promocji  jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy ROCA POLSKA SP. Z O.O., 44-109 GLIWICE ul. WYCZÓŁKOWSKIEGO 20, Nip: 9691111800, zwaną w dalszej części regulaminu ROCA.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl  dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania Promocji: od 01 lipca 2017 roku do 31 sierpnia  2017 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem Promocji jest: cały asortyment  marki ROCA dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
 5. Założenia i nagrody Promocji: Klient za zakup w okresie trwania Promocji asortymentu określonego w punkcie 4 regulaminu na kwotę minimum 8 000 zł netto otrzymuje nagrodę.
 6. Nagrody w Promocji:
  • Szczoteczka do zębów HX6932/34 FlexCare, podwójny zestaw – o wartości 486 zł netto. Ilość nagród: 10 zestawów.
 7. Odbiorcy uczestniczący w Promocji firmy ROCA dokonują zakupów objętych promocją na podstawie faktur vat, zakupy mogą się sumować.
 8. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie raportu  sprzedaży produktów promocyjnych firmy ROCA przygotowanego przez analityka sprzedaży Onninen za  okres trwania Promocji: tj. od 01 lipca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku i zatwierdzonego przez koordynującego przebieg Promocji Category Managera w terminie do 14 dni po zakończeniu danego cyklu rozliczeniowego Promocji.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 14 dni od daty zatwierdzenia raportu sprzedaży o którym mowa w pkt. 8 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Uczestnikowi przysługuje prawo do odbioru 1 nagrody  w trakcie trwania Promocji po spełnieniu warunków o których mowa w pkt. 5 Regulaminu.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji – stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość w gotówce.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wydania nagrody uczestnikom których zaległości płatnicze na dzień zakończenia okresu promocyjnego są przeterminowane powyżej 7 dni.
Roca w Onninen

Marka Roca to jeden z najbardziej znanych producentów ceramiki łazienkowej, stelaży podtynkowych, baterii i armatury, wanien, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych. Wysokiej jakości produkty są często wykorzystywane w różnych stylach od uniwersalnych przez nowoczesne po minimalistyczne. Urządzenia i produkty firmy Roca są zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie z myślą o oszczędności wody i energii, a przy tym cechuje ich niepowtarzalne wzornictwo.

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies