Odbierz kartę paliwową BP o wartości 50 zł za jednorazowy zakup dowolnych produktów QL Controls (w marce Salus i Onnline) za min. 1 000 zł netto!

Promocja Salus - Bon paliwowy 50 zł Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.09.2019r. - 31.10.2019r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za jednorazowy zakup:

dowolnych produktów QL Controls (w marce Salus i Onnline)
O wartości:

min. 1 000 zł netto
Nagroda:

karta paliwowa BP o wartości 50 zł
Nagrody za jednorazowe zakupy.
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klientowi przysługuje prawo do odbioru 5 nagród w okresie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy QL CONTROLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k., ul. Bielska 4a, 43-200 Pszczyna, NIP: 638-180-68-25, Nr KRS: 0000440955, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, zwanej dalej Salus.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców (Klientów) będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia do Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 września 2019 do 31 października 2019 lub do wyczerpania nagród.
 4. Przedmiotem promocji jest: cały asortyment dostawcy QL Controls (w marce Salus i Onnline).
 5. Nagrodą w promocji jest Karta paliwowa BP o wartości 50 zł zł brutto, pula 40 sztuk.
 6. Promocja składa się z kategorii:
  • Za zakup jednorazowy produktów dostawcy QL Controls / Salus (w marce Salus oraz Onnline) za min. 1000 zł netto w okresie promocji , Klient otrzymuje nagrodę.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportów Sprzedaży za okresy od 1 września 2019  do 31 października 2019 przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora a następnie przekazanego przez koordynujących przebieg Promocji tj. Macieja Konopkę i Katarzynę Połomską.
 8. Rozliczenie Promocji jest dwuetapowe i ma miejsce w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania i zatwierdzenia przez Organizatora Raportów Sprzedaży.
 9. Klient ma prawo do odbioru 5 nagród w trakcie trwania promocji tj. w okresie 1 września 2019 do 31 października 2019.
 10. Na podstawie zatwierdzonego raportu o którym mowa w pkt. 7, Organizator w ciągu 14 dni przekaże nagrody do oddziału, w którym klient dokonał promocyjnego zakupu.
 11. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 12. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 13. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 14. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Udostępnij:

Salus Onninen

SALUS Controls należy do grupy Computime Group Limited, która swoją siedzibę ma w Hongkongu i jest znana ze swoich możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących. Więcej

Salus Honk-Kong OnninenFirma od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę i wypełnia niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.

SALUS Controls jest firmą technologiczną i dystrybucyjną, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie. Aby sprostać wymaganiom rynku, produkty firmy zawsze cechują się innowacyjnością, a zespół stara się dobrać najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania.

Będąc partnerem SALUS Controls ma się gwarancję wysokiej jakości produktu, sprawną obsługę serwisową oraz solidne wsparcie techniczne.

Oficjalna strona producenta: www.salus-controls.pl

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies