Kup 6 zaworów Oligo, a 1 zawór otrzymasz gratis!

Promocja KZO - Zetsaw Narzędzi lub Odkurzacz Warsztatowy Gratis!

Promocja skierowana jest do klientów biznesowych OnninenPrzejdź do produktów w OnnShopi skorzystaj z promocji

Nie masz konta biznesowego?
Zarejestruj się

Czas trwania promocji: 01.05.2020 r. - 30.06.2020 r. - lub do wyczerpania puli nagród

Za zakup:

zaworów Oligo marki Valvex
W ilości:

min. 6 szt.
Nagroda:

zawór kulowy czerpalny Oligo 
Nagrody będą dostarczane do opiekunów handlowych w celu przekazania ich do klienta po zakończeniu promocji.
Klient ma prawo do odbioru wielokrotności nagrody w czasie trwania promocji.

Przejdź do asortymentu promocyjnego w OnnShop

Regulamin promocji

Kliknij aby zobaczyć regulamin

 1. Organizatorem promocji jest firma Onninen Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Emaliowej 28, 02-295 w Warszawie, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII, Wydział Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS 0000036846, NIP: 526-10-32-852, przy współudziale firmy VALVEX S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 w Jordanowie, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – wpis  pod numerem KRS0000026818, NIP: 735-00-24-499.
 2. Promocja organizowana jest w Punktach Sprzedaży Onninen oraz w sklepie internetowym www.onnshop.pl dla Odbiorców będących osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą lub osobami prawnymi lub jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej, które w dniu przystąpienia Promocji prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 3. Czas trwania promocji: od 1 maja 2020 do 30 czerwca 2020 roku  lub do wyczerpania zapasów.
 4. Przedmiotem promocji jest wybrany asortyment firmy VALVEX dostępny w sieci sprzedaży Onninen.
  • Zawór kulowy czerpalny OLIGO z dławikiem z dźwi stal (DSt) z końcówką do węża i szybkozłącza, niklowany 1/2" 1592200 VALVEX
  • Zawór kulowy czerpalny OLIGO z dławikiem z dźwi stal (DSt) z końcówką do węża i szybkozłącza, niklowany 3/4" 1593200 VALVEX
 5. Nagrodą w promocji jest : Zawór kulowy czerpalny OLIGO z dławikiem z dźwi stal (DSt) z końcówką do węża i szybkozłącza, niklowany 1/2" 1592200 VALVEX
 6. Zasady Promocji:  Za zakup 6 szt. produktów  firmy VALVEX wymienionych w punkcie 4 regulaminu  w okresie trwania, Klient otrzymuje nagrodę – Zawór kulowy czerpalny OLIGO z dławikiem z dźwi stal (DSt) z końcówką do węża i szybkozłącza, niklowany 1/2" 1592200 VALVEX.
 7. Rozstrzygnięcie Promocji odbędzie się na podstawie Raportu Sprzedaży za okresy: 1.05-31.05.2020  oraz 1.06-30.06.2020 przygotowanego przez analityka z ramienia organizatora,  a następnie przekazanego przez koordynującego przebieg Promocji tj. Anety Foks.
 8. Klient ma prawo do wielokrotności nagrody, przy spełnieniu warunku z punktu 6 regulaminu.
 9. Nagrody będą przekazywane, do opiekunów klientów w celu dostarczenia ich do Klientów, w ciągu 21 dni od daty zatwierdzenia raportó sprzedaży o którym mowa w pkt. 7 regulaminu.
 10. Uczestnicy Promocji nie mogą przenieść prawa do uzyskania nagrody na osoby trzecie lub łączyć ich z prawami do uzyskania nagrody innych Uczestników.
 11. Nagroda nie może zostać zamieniona na równowartość w gotówce.
 12. Organizator informuje, że nagrody wydane w Promocji - stanowią dla Uczestnika przychód z prowadzonej działalności gospodarczej i podlegają opodatkowaniu.
 13. Organizator ma prawo odmówić wydania nagrody jeśli wystąpiły przeterminowania w płatnościach na rzecz organizatora powyżej 14 dni.

Udostępnij:

Valvex w Onninen

Valvex to jeden z wiodących producentów baterii łazienkowych i baterii kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Polski producent, doceniany w wielu krajach Unii Europejskiej, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie, jest synonimem jakości, niezawodności i oryginalnego wzornictwa.

Oficjalna strona producenta: valvex.com

Przejdź do strefy marki

Jesteś klientem profesjonalnym?

Uzyskaj niższe ceny z rabatem indywidualnym, dogodne
warunki płatności oraz stałą opiekę handlowca.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookies