UPS do domu - bądź zawsze online z zasilaczem Eaton

Dodano: poniedziałek, 10.10.2022


Perspektywa utraty napięcia w gniazdku wydawała się jeszcze tak niedawno mało realna, wręcz abstrakcyjna. Niedobory węgla na rynku, z którego wytwarza się w Polsce elektryczność, diametralnie zmieniają obraz sytuacji. Jak się zabezpieczyć?

Zasilacz podtrzymujący UPS Eaton 3S Mini

Pracując zdalnie, surfując po sieci lub grając w najnowszą grę komputerową, nie chcesz, aby spotkała cię niemiła niespodzianka w postaci utraty zasilania. Na straży tego, byś zawsze był online, stoi 3S Mini — domowy UPS Eaton.

Mały, ale silny - UPS do domu

Nie daj się zwieść jego kompaktowym rozmiarom i niepozornemu wyglądowi. Mimo że jest mniejszy niż książka, ten UPS potrafi zapewnić nieprzerwaną pracę twoim urządzeniom, kiedy zabraknie prądu. Jak długo? Kamerze IP – do 5 godzin, telewizorowi – do 4 godzin, a wzmacniaczowi sygnału WiFi – do 2 godzin. Nie musisz się obawiać, że awaria przerwie ważne spotkanie online lub rozgrywkę, w której pokazujesz przeciwnikom, kto tak naprawdę rządzi, w najmniej odpowiednim momencie.

Zaprojektowany dla wszystkich domowych potrzeb - UPS 3S Mini

Wyposażony w zestaw złącz oferujących cztery napięcia wyjściowe (9 V, 12 V, 15 V i 19 V), dopasuje się do każdego urządzenia, które chcesz zabezpieczyć przed utratą zasilania. UPS 3S Mini zastąpi nawet dostarczony z nim zasilacz. O wybranym napięciu i pozostałej pojemności akumulatora informuje czytelny wskaźnik LED.

UPS od Eaton współpracuje z urządzeniami sieciowymi, odtwarzaczami multimediów, asystentami głosowymi i innymi urządzeniami smart home. Poradzi sobie także z utrzymaniem zasilania domowego systemu bezpieczeństwa. Co więcej, w ekstremalnych sytuacjach funkcja zimnego startu umożliwia korzystanie z 3S Mini jak z powerbanku. 

Pracuj, graj, baw się dalej! UPS 3S Mini zadba o całą resztę

Sprawdź zasilacze UPS w hurtowni Onninen

Zasilacz awaryjny UPS