BWT Perla by Tobie było wygodniej

Dodano: 2021 1 15, Fri


Zmiękczacze BWT to niezwykle przydatne urządzenia w każdym domu – zapewniają dostęp do świeżej, zdrowej i zmiękczonej wody BWT, która korzystnie wpływa na wiele aspektów naszego życia. Wyjątkowym produktem w tej gamie jest zmiękczacz BWT Perla. Kompaktowe dwukolumnowe urządzenie potrafi zaopatrzyć cały dom w jedwabiście miękką perłową wodę BWT, od łazienki po kuchnie.

Każdy kto kiedykolwiek poczuł Jedwabiście miękką Perłową wodę BWT, nigdy nie będzie chciał stracić tego uczucia, ponieważ jest to prawdziwy eliksir piękności. Zmiękczona woda sprawia, że nasza skóra staje się bardziej aksamitna i delikatna, nasze włosy błyszczące, a ubrania po praniu są bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku.

Nowoczesny, minimalistyczny design i zaawansowana technologia

Jednym z głównych atutów BWT Perla jest technologia, którą zastosowano w urządzeniu. Dwukolumnowy zmiękczacz z żywicą jonowymienną zapewnia dostęp do Jedwabiście miękkiej Perłowej wody BWT przez całą dobę, nawet przy zwiększonym użyciu wody np. wtedy kiedy jednocześnie domownicy korzystając z prysznica, pralki czy zmywarki. Dzieje się tak, ponieważ BWT Perla osiąga maksymalny szczytowy przepływ wody do 53 l/min. W ten sposób Jedwabiście miękka Perłowa woda BWT jest zawsze i dla każdego dostępna. BWT Perla zaprojektowany został tak, aby jednocześnie wpisywał się w nowoczesny design, a przy tym był funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Sprawdź zmiękczacze wody marki BWT w sklepie Onninen

Przyjazne rozwiązania dla środowiska, a przy okazji oszczędność dla Twojego portfela

Zmiękczacz w domu to rozsądna i mądra decyzja, która korzystnie wpłynie zarówno na środowisko, jak i domowy budżet. Im bardziej miękka woda, tym mniej detergentu i środków do zmywania trzeba użyć. To mniej kamienia na armaturze łazienkowej czy kuchennej, a tym samym mniej sprzątania. To higiena systemu ogrzewania, a tym samym mniejsze zużycie energii i niższe koszty. Ostatecznie to mniej awarii i napraw serwisowych urządzeń, które mają kontakt z wodą.

Zmiękczacze wody marki BWT w sklepie Onninen


Chroń swój dom za pomocą BWT Perla

BWT Perla jest wyjątkowa nie tylko ze względu na parametry techniczne, lecz także dlatego, że ma wiele ważnych funkcji i czujników, które chronią dom przez całą dobę:

  • AQA Watch – wykrywa nieprawidłowe zużycie wody użytkowej,
  • AQA Guard – monitoruje wilgotność podłogi,
  • AQA Stop – odcina dopływ wody w przypadku wycieku,
  • AQA Safe – zapobiega wyciekowi wody ściekowej w przypadku awarii zasilania.

Sprawdź zmiękczacze wody marki BWT w sklepie Onninen