Czystość na każdym kroku: Wycieraczki do butów ACO

Dodano: wtorek, 24.10.2023


Czystość i porządek są ważne na każdym kroku, zwłaszcza gdy wchodzimy do budynku. Dlatego warto poznać produkty marki ACO, które są idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości wewnątrz pomieszczeń. W współczesnych budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych, potrzebne są kompleksowe rozwiązania, które zapewnią czystość i bezpieczeństwo ich użytkownikom. Wycieraczka do butów ACO pozwala nam osiągnąć te cele. Dlaczego warto rozważyć ich zastosowanie?

Duża tekstylna wycieraczka wejściowa w kształcie siatki

Sprawdź wycieraczki do butów ACO w hurtowni Onninen

Dbaj o czystość z ACO już od samego wejścia do budynku

Jeśli chcesz zadbać o czystość w pomieszczeniu, pragniemy przekazać Ci dobrą wiadomość: bogata oferta wycieraczek ACO umożliwi Ci dokonanie odpowiedniego wyboru. Poniżej przestawiamy przykładowe rozwiązania w tym zakresie:

 • Wycieraczka do zabudowy wewnątrzbudynkowej ACO Vario 60x40Wycieraczka z aluminium ACO Vario 100x50 jest wytrzymałym i odpornym rozwiązaniem. Wykonanie z użyciem aluminium sprawia, że jest ona lekka i nie ulega korozji. Mata posiada poziomy kierunek odpływu, co ułatwia jej montaż oraz zapewnia skuteczne odprowadzanie wody. Niezależnie od średnicy zewnętrznej rury, mata może być podłączona do rury kanalizacyjnej;
 • Wycieraczka z aluminium i gumy ACO Vario 60x40 wykonana z aluminium o wymiarach 60x40 w kolorze czarnym. Idealna do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, na różnych rodzajach podłoża;
 • Wycieraczka do zabudowy wewnątrzbudynkowej ACO Vario 60x40 to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Skutecznie usuwają one brud i wilgoć ze stopni schodowych oraz podłóg wejściowych, gwarantując czystość i bezpieczeństwo.

Materiał wykonania wycieraczek ACO

Wycieraczki ACO, zarówno te zewnętrzne, jak i wewnątrz budynków, są wykonane m.in. z aluminium. Ten lekki, ale niezwykle wytrzymały materiał, gwarantuje długą żywotność produktów ACO. To jeszcze nie wszystko, aluminium jest odporne na korozję, co jest kluczowe, szczególnie dla mat zewnętrznych, które są narażone na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg).

Oprócz aluminium do stworzenia wycieraczek wykorzystuje się również m.in. ryps oraz gumę. Takie połączenie z jednej strony zapewnia funkcjonalność produktów, z drugiej zaś przekłada się na nowoczesny design.

Wycieraczki zewnętrzne ACO w hurtowni Onninen

Wycieraczka z aluminium ACO Vario 100x50Jeśli zastanawiasz się, gdzie można znaleźć wycieraczki zewnętrzne marki ACO, warto udać się do hurtowni instalacyjnej Onninen. Tam znajdziesz szeroki wybór produktów ACO, które są dostosowane do różnorodnych potrzeb i zastosowań. Dzięki współpracy z tak renomowaną hurtownią, możesz mieć pewność, że zyskasz dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które są łatwo dostępne.

Hurtownia Onninen oferuje klientom nie tylko różnorodność produktów, ale także profesjonalną obsługę i doradztwo. To jest bardzo ważne, szczególnie w przypadku wyboru wycieraczek, które muszą być odpowiednio dopasowane do konkretnych warunków użytkowania. Nasi doświadczeni doradcy pomogą ci w wyborze odpowiednich wycieraczek, które spełnią wszystkie twoje oczekiwania.

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości wycieraczki zewnętrzne?

Wycieraczki, choć czasem niedoceniane, odgrywają istotną rolę w utrzymywaniu porządku wewnątrz budynków oraz w zapewnianiu bezpieczeństwa użytkownikom. Dlaczego jednak są one tak kluczowe?

 • Wycieraczka z aluminium i gumy ACO Vario 60x40usuwają brud i wilgoć. Zewnętrzne wycieraczki ACO skutecznie eliminują:
  • brud,
  • piasek,
  • wilgoć z butów,

co pozwala zachować czystość wewnątrz budynków. Szczególnie ważne jest to podczas deszczu i zimy, kiedy zabrudzenia na obuwiu są większe;

 • zapobiegają poślizgnięciom. Wilgoć i brud na podłodze to czynniki, które mogą stwarzać ryzyko poślizgnięcia. Wycieraczki przynajmniej w pewnym stopniu minimalizują tę sytuację, zapewniając lepszą przyczepność, co ma duże znaczenie w miejscach o dużym natężeniu ruchu;
 • chronią powierzchnię. Wycieraczki są w pewnym sensie "pierwszą linią obrony" dla delikatnych podłóg, delikatnie chroniąc je przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi obuwiem. Dzięki nim podłogi zachowują swoją trwałość na dłuższy czas, co przekłada się na obniżenie kosztów konserwacji.

Sprawdź wycieraczki do butów ACO w hurtowni Onninen