Dlaczego kabina z brodzikiem jest lepszym rozwiązaniem niż kabina bez brodzika?

Dodano: wtorek, 23.02.2021


Projektowanie łazienki wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji, które w dłuższej perspektywie będą bezpośrednio wpływały na nasze samopoczucie przy korzystaniu z tego pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby brodzik i kabina stanowiły spójną całość. Postawienie na kabinę z brodzikiem, jest nie tylko bardziej funkcjonalnym wyborem, ale także dobrym pomysłem na nadanie charakteru łazience.

Dlaczego kabina z brodzikiem jest lepszym rozwiązaniem niż kabina bez brodzika

Przewaga kabiny z brodzikiem nad kabiną bez brodzika

Przewaga kabiny z brodzikiem nad kabiną bez brodzikaKabiny z brodzikami mają tę niepowtarzalną zaletę, że można je dopasować do powierzchni łazienki, stylu w jakim została zaprojektowana i w zgodzie z naszymi preferencjami. To optymalny wybór z wielu względów. Przewaga nad kabinami bez brodzików ujawnia się przede wszystkim w ich funkcjonalności. Jako kompletna propozycja zaprojektowana i wyprodukowana przez producenta jest stabilnym i szczelnym dopełnieniem kabiny. Brak brodzika może powodować nadmierne wylewanie się wody i zachlapywanie łazienki. Kolejną zaletą jest duża rozpiętość kształtów i wymiarów, jakie mogą przyjmować oferowane obecnie brodziki. SANPLAST dba o to, aby można było swobodnie puścić wodze fantazji, ponieważ w ofercie tej marki możliwe jest także dopasowanie brodzika na wymiar. Zgodność z normami i przepisami prawa oraz mnogość testów przed wprowadzeniem ich do oferty, zapewnia pełne bezpieczeństwo, zarówno użytkowe jak i materiałowe. Każdy brodzik objęty jest gwarancją i nie wymaga dodatkowej kompletacji oraz dopasowywania różnych elementów. Wszystko powinno być dostosowywane do własnych preferencji, budżetu oraz przestrzeni, jaką dysponujemy.

Sprawdź brodziki prysznicowe w hurtowni Onninen

Brodziki w różnych kształtach i rozmiarach - przebieraj, wybieraj, daj się ponieść fantazji…

Przewaga kabiny z brodzikiem nad kabiną bez brodzika

Brodziki prysznicowe mogą przyjmować wiele rozmiarów oraz kształtów, dzięki czemu ten kompatybilny duet może stanowić główny element dekoracyjny w całej łazience. SANPLAST wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dlatego jego oferta jest najszerszą na polskim rynku jeśli chodzi o wymiary, kształty oraz kolory brodzików. SANPLAST proponuje wybór spośród brodzików akrylowych jak i z odlewu mineralnego, w kształtach: prostokątnym, kwadratowym, półokrągłym, pięciokątnym a nawet trapezowym. Oprócz wyboru kształtu, osobnym zagadnieniem jest ich głębokość. W ofercie SANPLAST znajdują się zarówno ultra brodziki płaskie i głębokie nawet do 28 cm. To te ostatnie najlepiej sprawdzą się do kąpieli maluchów, natomiast osobom starszym i z problemami z poruszaniem się, specjaliści polecają płaskie brodziki, których konstrukcja pozwala na montaż na równo z posadzką, celem stworzenia bezbarierowego wejścia. Co więcej, płaskie brodziki są niezwykle eleganckie oraz minimalistyczne. Świetnie dopasują się do każdej powierzchni łazienkowej.


Sprawdź brodziki marki Sanplast w ofercie hurtowni!

Bezpieczeństwo zawsze ważne

Mimo, że kwestia antypoślizgowości w łazience wydaje się oczywista, to warto zadbać o poprawienie bezpieczeństwa w tym obszarze. W przypadku brodzików, rozwiązanie jest proste. Warto zdecydować się na produkty, które są fabrycznie wyposażone w specjalną powłokę. Pro Safe System, która gwarantuje najwyższą klasę antypoślizgowości C – jest opcjonalną powłoką brodzików marki Sanplast. Jest ona trwale aplikowana w procesie produkcji na powierzchnię brodzików. Pro Safe System stosowana jest na akryl lub odlew mineralny gwarantując bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym tworząc ciekawy efekt wizualny ze względu na punktowe nałożenie.

Kabina z brodzikiem, czy kabina bez brodzika

Sprawdź brodziki prysznicowe w hurtowni Onninen

Co więcej, Sanplast posiada w swojej ofercie także brodziki wykonane z odlewu mineralnego z powierzchnią strukturalną, których jedną z najważniejszych cech charakterystycznych jest antypoślizgowość. Seria Structure Mineral charakteryzuje się klasą antypoślizgowości C oraz Open Structure Mineral – z klasą antypoślizgowości B. Polski producent przykłada bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa Użytkowników swoich produktów.

Bez względu na to jak głębokie będą brodziki, jaki kształt przybiorą, z jakiego materiału będą wykonane i jak będą wyposażone, SANPLAST jest odpowiedzią na każdą łazienkową fantazję.

Kabina z brodzikiem, czy kabina bez brodzika

Kabina z brodzikiem, czy kabina bez brodzika

Sprawdź brodziki w hurtowni Onninen

Kabina prysznicowa 90x90
Kabina prysznicowa 80x80
Brodzik prysznicowy 80x80
Brodzik prysznicowy 90x90
Kabina prysznicowa z brodzikiem
Uszczelka do kabiny prysznicowej