Dlaczego warto zdecydować się na baterie wannowe 3-otworowe?

Dodano: poniedziałek, 13.05.2024


Bateria wannowa to nieodzowny element wyposażenia łazienki z wanną. Wpływa na komfort użytkowania i wystrój strefy kąpielowej. Ze względu na sposób montażu, wyróżnić można baterie wannowe stojące, ścienne i podtynkowe. Dostępne modele baterii różnią się rozmiarem, materiałem wykonania, funkcjonalnością, designem i oczywiście ceną. Niektóre produkty posiadają w komplecie spójny stylowo zestaw natryskowy. Jedną z najbardziej eleganckich i nowatorskich opcji jest bateria wannowa 3-otworowa. Model ten montuje się na wannie (krawędzi), na oddzielnej półce albo na ceramicznej obudowie. Podpowiadamy, w jakich łazienkach sprawdzają się baterie wannowe 3-otworowe oraz w jaki sposób zamontować taką baterię wannową. 

Bateria wannowa 3 otworowa złota w stylu rustykalnym na wannie w zabudowie w łazience

Sprawdź baterie wannowe 3-otworowe w hurtowni Onninen

W jakiej łazience najlepiej sprawdzi się bateria wannowa 3-otworowa?

Bateria wannowa 3-otworowa, podobnie jak model przystosowany pod 4 lub 5 otworów, to designerskie, niezwykle eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych salonach kąpielowych jako alternatywa dla baterii ściennej lub wolnostojącej. W tego typu baterii słuchawka prysznicowa, wylewka wannowa + perlator oraz uchwyt (mieszacz) z przełącznikiem stanowią 3 niezależne elementy.

Bateria wannowa 3-otworowa Hansgrohe Talis E na brzeg wanny, element zewnętrzny 71731000Na widoku znajdują się więc tylko ozdobne części armatury. Listwy czy wąż prysznicowy zostają sprytnie ukryte. Dzięki temu strefa kąpielowa wydaje się bardziej uporządkowana, elegancka i przemyślana oraz jest znacznie łatwiejsza do utrzymania w czystości. Do wyboru pozostają różne baterie łazienkowe 3-otworowe: zarówno minimalistyczne, jak i bardziej wyrafinowane, zaprojektowane np. w stylu glamour, więc łatwo znajdziesz model idealnie współgrający z wystrojem urządzanej łazienki i estetyką posiadanej wanny.

Nie ma znaczenia, czy zależy Ci na typowo nowoczesnej aranżacji, czy marzysz np. o łazience w stylu retro.  Co więcej, kolor chrom to nie jedyna dostępna dzisiaj opcja. Powierzchnia baterii wannowej 3-otworowej może być także złota, czarna, grafitowa czy biała. Do wyboru, do koloru!

Jak odpowiednio zamontować baterię wannową 3-otworową?

Bateria wannowa 3-otworowa Grohe Plus, jednouchwytowa, chrom, montaż na brzegu wanny, głowica Ceramiczna 35 mm, przepływ w słuchawce - 6,6 l/min., metalowa dźwignia, bez wylewki 23845003Baterię łazienkową 3-otworową na ogół montuje się na krawędzi wanny w specjalnie wyciętych otworach. Jeśli na ten sposób montażu nie pozwala np. zbyt duży ciężar armatury, istnieje możliwość jej instalacji na oddzielnej półce albo na ceramicznej obudowie wanny.

Pamiętaj, by w kwestii montażu baterii wannowej otworowej zawsze kierować się zaleceniami i wytycznymi producenta – zarówno armatury, jak i wanny, a wszelkie uniwersalne informacje i wskazówki traktować wyłącznie pomocniczo. W razie jakichkolwiek pytań związanych z instalacją posiadanego modelu baterii, skontaktuj się z producentem lub powierz to zadanie specjalistycznej firmie, która na swoje usługi udziela gwarancji.

Baterie wannowe 3-otworowe w hurtowni Onninen

Bateria wannowa 3-otworowa Hiacynt, chrom BQH_013MW hurtowni hydrauliczno-elektrycznej Onninen znajdziesz baterie wannowe 3-otworowe w kilkudziesięciu efektownych wariantach. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów, by zapewniać wysoką funkcjonalność, niskie zużycie wody i świetny wygląd przez długi czas. W magazynie posiadamy także tysiące innych rozwiązań do łazienek.

Za duży wybór? W razie pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Doradzimy Ci, jaka bateria wannowa 3-otworowa sprawdzi się w Twojej łazience.

Sprawdź baterie wannowe 3-otworowe w hurtowni Onninen