Efektywne sterowanie ogrzewaniem z termostatem pokojowym De Dietrich

Dodano: czwartek, 20.06.2024


Przez bardzo dużą część roku musimy mierzyć się z kapryśną, niestabilną pogodą, gdy dominują temperatury niskie, poniżej zera lub zbliżające się do tej granicy. Kluczowe jest zapewnienie sobie przyjemnych warunków, aby codziennie funkcjonowanie było przyjemne. Porządne, pewne źródło ogrzewania to podstawa, ale i powinniśmy również pamiętać o efektownym sterowaniu temperaturą. Zapewniają to termostaty pokojowe marki De Dietrich. Poznajmy je lepiej!

Instalator reguluje temperaturę w pomieszczeniu sterownikiem ogrzewania

Sprawdź termostaty pokojowe w hurtowni Onninen

Automatyczna regulacja temperatury z termostatem De Dietrich

Pakiet kotła gazowego De Dietrich MCR3 Evo 24T + Smart TCI znów to samo - można pomyśleć, gdy wraca jesień, a później zima. Po raz kolejny musimy pogodzić się z szarówką, niskimi temperaturami i krótszym dniem. Najważniejsze w tym czasie jest to, aby stworzyć we własnym domu przyjemny klimat do życia. Taki zapewnia dużo światła i ciepła. To oczywiście podstawa podczas jesienno-zimowych dni. Ważne też, aby zapewnić sobie pełny komfort, a więc minimum obsługi tych systemów. W przypadku ogrzewania to możliwe za sprawą termostatów pokojowych De Dietrich, które poza wygodą, bo są praktycznie bezobsługowe, przynoszą również oszczędności energetyczne, ograniczając koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń. 

Tradycyjne metody kontroli temperatury tupu ręczne pokrętła termostatyczne, w dużej liczbie przypadków są po prostu niewystarczające, a co gorsza - niedokładne. Sprawia to, że zużycie energii jest nieefektywne, temperatura zaś niestabilna. Nie mówiąc już o tym, że trzeba poświęcić czas, by je ustawiać i regulować ręcznie. Regulator pokojowy monitoruje temperaturę w pomieszczeniu, porównując ją z ustawioną wartością. Jeśli spadnie poniżej ustalonego wyniku, automatycznie włączone zostanie ogrzewanie, żeby ją podnieść. Działa to analogicznie w drugą stronę, a więc, jak jest ona za wysoka - termostat pokojowy uruchamia system chłodzenia, obniżając temperaturę, sprawiając, że we wnętrzu panuje przyjemny mikroklimat. 

Precyzyjna kontrola temperatury pomieszczenia i C.W.U

Termostat pokojowy De Dietrich SMART TC modulujący przewodowy 7691375Grupa BDR Thermea (De Dietrich) to wiodący producent i dystrybutor innowacyjnych, znanych na całym świecie, systemów grzewczych, jak również systemów do podgrzania ciepłej wody użytkowej. Marka działa kompleksowo, dlatego też dostarcza wszystko, co niezbędne, aby zapewnić komfort użytkowania i duże oszczędności. Za sprawą termostatów pokojowych De Dietrich zyskujemy precyzyjną kontrolę temperatury pomieszczenia i C.W.U. Wystarczy je ustawić na zadaną temperaturę i się rozluźnić, bo o wszystko zadba innowatorski, niezawodny, precyzyjnie działający system. Ustawiamy więc programy ogrzewania i wytwarzania C.W.U. i o niczym więcej nie musimy myśleć. 

Regulatory SMART TC zapewniają możliwość połączenia się z domową siecią Wi-Fi i zdalnej kontroli pracy instalacji przy udziale smartfona lub tabletu. Nie trzeba chyba nawet dodawać, jaki zapewnia to komfort. Programator zawiera wskaźniki zużycia energii na C.W.U. i ogrzewanie, więc zawsze mamy dostęp do tego ważnego wyniku. Niezwykle ważnym parametrem jest też zdalny dostęp bezpieczeństwa dla instalatora, który dzięki temu może “na odległość” zażegnać problemy.

Termostaty pokojowe De Dietrich SMART TC w hurtowni Onninen

Zestaw pakietowy z gazowym kotłem kondensacyjnym De Dietrich MCR3 Evo 35T/SRK100 + Smart TC 7716671100KTCZachęcamy do zaznajomienia się ze specyfikacją termostatów pokojowych De Dietrich SMART TC dostępnych w hurtowni Onninen. Zdecydowanie je polecamy, ponieważ termostat pokojowy SMART TC De Dietrich modulujący przewodowy 7691375 (modulujący przewodowy) to maksymalnie innowacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce w pełni kontrolować temperaturę w swoim domu lub biurze. Urządzenie precyzyjnie reaguje na zmiany temperatury powietrza, zawsze dokładnie dostosowując pracę grzejnika do aktualnych potrzeb. Efektem jest równomierne nagrzewanie pomieszczeń przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Termostat jest bardzo prosty w obsłudze, posiada czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem.

Warto go kupić w zestawie pakietowym z gazowym kotłem kondensacyjnym De Dietrich MCR3 Evo 35T/SRK100 + Smart TC 7716671100KTC z emaliowanym podgrzewaczem C.W.U. o pojemności 100 lub 150 litrów. Inną ciekawą propozycją jest pakiet kotła gazowego De Dietrich MCR3 Evo 24T + Smart TC o tych samych doskonałych właściwościach. 

Bez dwóch zdań - efektywne sterowanie z termostatem pokojowym De Dietrich - to wygoda, oszczędności i pełna automatyzacja. Zapewnijmy sobie ten komfort!

Sprawdź termostaty pokojowe w hurtowni Onninen