Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Bosch

Dodano: czwartek, 4.03.2021


Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Bosch

Elektryczne podgrzewacze przepływowe trójfazowe

Trójfazowe przepływowe podgrzewacze wody marki Bosch to komfortowe, bezpieczne i oszczędne rozwiązanie. Urządzenia zapewniają komfort ciepłej wody wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Dodatkowo unikalny system montażowy CLICKFIX plus sprawia, że instalacja podgrzewaczy jest szybka, łatwa i wygodna.

Sprawdź elektryczne ogrzewacze wody w Onninen

Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Bosch

Ogrzewacze są niezwykle łatwe w obsłudze i bardzo oszczędne. Przepływowe podgrzewacze wody sterowane elektronicznie zawsze dostarczają wodę o wybranej wcześniej temperaturze – z dokładnością do 0,5°C. Korzystając z elektronicznego podgrzewacza marki Bosch, możesz zaoszczędzić nawet do 30% energii w porównaniu z urządzeniami sterowanymi hydraulicznie. Niektóre modele można podłączyć do źródła wstępnie podgrzanej wody, np. mogą współpracować z instalacją solarną.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz – czy warto?

To, czy warto zdecydować się na elektryczny przepływowy podgrzewacz wody zależy od kilku czynników. Warto podkreślić, że podgrzewacze przepływowe wybiera się, biorąc pod uwagę ilość oraz rodzaj punktów odbiory wody.

Niewątpliwą zaletą tego typu urządzeń jest ich niewielki rozmiar – dzięki temu mogą być montowane w pobliżu punktu poboru ciepłej wody. Szeroka oferta na rynku pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb oraz oczekiwań wszystkich domowników.

Dlaczego warto zdecydować się na podgrzewacze przepływowe? Przede wszystkim ze względu na środowisko oraz domowy budżet. Odpowiedni dobór produktu oraz właściwe miejsce instalacji gwarantuje mniejsze zużycie wody oraz ograniczenie strat ciepła. Jednofazowy przepływowy podgrzewacz wody umożliwia korzystanie z jednej umywalki.

Pogrzewacze przepływowe pobierają energię elektryczną tylko w momencie poboru ciepłej wody. To najbardziej energooszczędne urządzenia, służące do ogrzewania wody. Posiadają klasę energetyczną A.

Warto jednak pamiętać, że podgrzewacze przepływowe wymagają odpowiedniej instalacji oraz uzyskania odpowiedniego przydziału mocy elektrycznej. Jeśli te warunek nie może być spełniony, pozostaje się zdecydować na urządzenia pojemnościowe.

Przypływowy podgrzewacz wody Bosch - zalety

Ogrzewacze przepływowe są niezwykle łatwe w obsłudze i bardzo oszczędne. Przepływowe podgrzewacze wody sterowane elektronicznie zawsze dostarczają wodę o wybranej wcześniej temperaturze – z dokładnością do 0,5°C. Korzystając z elektronicznego podgrzewacza marki Bosch, możesz zaoszczędzić nawet do 30% energii w porównaniu z urządzeniami sterowanymi hydraulicznie. Niektóre modele można podłączyć do źródła wstępnie podgrzanej wody, np. mogą współpracować z instalacją solarną.

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody jednofazowy

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody jednofazowy

Kompaktowe przepływowe podgrzewacze wody mają niewielkie wymiary i wysoką wydajność. Możesz cieszyć się wszystkimi zaletami podgrzewaczy wody marki Bosch, nawet jeśli potrzebujesz tylko niewielkich ilości gorącej wody. Urządzenia te idealnie nadają się na przykład do umywalek. Są łatwe w montażu, oszczędne i zajmują niewiele miejsca. Dostarczają gorącą wodę natychmiast po odkręceniu kranu. W wersji elektronicznej pozwalają zaoszczędzić nawet do 20% energii w porównaniu z modelami hydraulicznymi. Do podgrzewaczy można podłączyć wszystkie dostępne na rynku baterie (nisko – i wysokociśnieniowe).

Sprawdź elektryczne ogrzewacze wody w Onninen

Podgrzewacze wody BOSCH w sklepie Onninen


Podgrzewacz wody
Gazowy podgrzewacz wody Junkers
Przepływowy podgrzewacz wody 230V