Elektryczne przepływowe podgrzewacze wody Bosch

Dodano: 2021 3 4, Thu


Elektryczne podgrzewacze przepływowe trójfazowe

Trójfazowe przepływowe podgrzewacze wody marki Bosch to komfortowe, bezpieczne i oszczędne rozwiązanie. Urządzenia zapewniają komfort ciepłej wody wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz. Dodatkowo unikalny system montażowy CLICKFIX plus sprawia, że instalacja podgrzewaczy jest szybka, łatwa i wygodna.

Zobacz trójfazowe podgrzewacze Bosch w sklepie

Ogrzewacze są niezwykle łatwe w obsłudze i bardzo oszczędne. Przepływowe podgrzewacze wody sterowane elektronicznie zawsze dostarczają wodę o wybranej wcześniej temperaturze – z dokładnością do 0,5°C. Korzystając z elektronicznego podgrzewacza marki Bosch, możesz zaoszczędzić nawet do 30% energii w porównaniu z urządzeniami sterowanymi hydraulicznie. Niektóre modele można podłączyć do źródła wstępnie podgrzanej wody, np. mogą współpracować z instalacją solarną.

Elektryczne podgrzewacze przepływowe jednofazowe

Kompaktowe przepływowe podgrzewacze wody mają niewielkie wymiary i wysoką wydajność. Możesz cieszyć się wszystkimi zaletami podgrzewaczy wody marki Bosch, nawet jeśli potrzebujesz tylko niewielkich ilości gorącej wody. Urządzenia te idealnie nadają się na przykład do umywalek. Są łatwe w montażu, oszczędne i zajmują niewiele miejsca. Dostarczają gorącą wodę natychmiast po odkręceniu kranu. W wersji elektronicznej pozwalają zaoszczędzić nawet do 20% energii w porównaniu z modelami hydraulicznymi. Do podgrzewaczy można podłączyć wszystkie dostępne na rynku baterie (nisko – i wysokociśnieniowe).

Zobacz jednofazowe podgrzewacze Bosch w sklepie

Podgrzewacze wody BOSCH w sklepie Onninen