Nowoczesne gniazdka elektryczne i włączniki Schneider Electric Asfora

Dodano: wtorek, 26.01.2021


Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora LS

Elementy potrzebne do wykończenia domu są niezwykle ważne. Nie tylko w kwestii ich jakości, ale również nienagannego i estetycznego wyglądu pomieszczenia. Standardowe gniazdka i łączniki odchodzą obecnie do lamusa. Nie są już atrakcyjne, a wręcz odstraszają swoim wyglądem przy projektowaniu nowoczesnych i designerskich wnętrz. Jeśli szukasz wysmakowanych i eleganckich gniazdek oraz łączników, produkty Scheneider Electric Asfora z pewnością przypadną Ci do gustu. Nowi właściciele na pewno docenią estetyczny i nowoczesny wygląd swojego nowego lokum.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie gniazdka elektryczne warto wziąć pod uwagę przy wykończeniu domu lub mieszkania,
  • na jakie cechy należy zwrócić uwagę podczas zakupu.

Prostota i elegancja jednym, przy doskonałej cenie - gniazda elektryczne Asfora

Remontujesz lub budujesz? Twoi klienci cenią sobie elegancję, jakość i przystępną cenę łączników i gniazd? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Nowoczesne gniazda elektryczne od Schneider Electric spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Seria Asfora Schneider Electric została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie klasyczny, estetyczny wygląd, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz racjonalnie dysponują swoim domowym budżetem. Klienci, którzy już zainstalowali tę serię w swoich domach, potwierdzają, że jej zaletą jest atrakcyjna cena w stosunku do jakości wykonania produktu.

Zobacz serię Asfora w sklepie

Łącznik 1-biegunowy z ramką kremowy EPH0100123

  • 1 elegancka forma
  • 6 kolorów ramek
  • 6 kolorów mechanizmów
  • 70 możliwych funkcji
  • Bardzo atrakcyjna cena

W serii dostępna jest pełna gama produktów osprzętu elektroinstalacyjnego: od gniazd elektrycznych, gniazd TV/R/SAT, gniazd głośnikowych, łączników elektrycznych, łączników do sterowania żaluzjami po ściemniacze obrotowe, gniazda USB, łączniki schodowe.

cznik 1-biegunowy z ramką biały EPH0100121 Gniazdo pojedyncze SCHUKO z ramką białe EPH3001121 ciemniacz z funkcją łącznika schodowy biały EPH6600121 Gniazdo telefoniczne podwójne z ramką białe EPH4200121 Gniazdo głośnikowe podwójne z ramką białe EPH5700121
Łączniki Gniazda zasilające Ściemniacze Gniazda teleinformacyjne Gniazda głośnikowe

Gniazdo pojedyczne  2P+PE z IP44 biały EPH2900121

Gniazdo IP44!

W ofercie serii Asfora również nowe gniazdo o stopniu ochrony IP44.

  • Przeznaczone do miejsc szczególnie narażonych na kontakt z wodą, np. w kuchniach lub łazienkach
  • Dopasowuje się z łatwością do uniwersalnych ramek wielokrotnych

Zobacz pełną gamę Asfora w sklepie

Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora - szeroka paleta kolorów

W serii Asfora została także rozszerzona paleta kolorów – oprócz białego i kremowego, dostępne są także kolory: aluminiowy, stal, brąz i antracytowy. Wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć coś pasującego do stylu mieszkania lub domu.

Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora - gama kolorów

Do produkcji serii Asfora zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości o zwiększonej odporności na promieniowanie ultrafioletowe (promieniowanie słoneczne, świetlówki), co gwarantuje dłuższą trwałość i mniejszą podatność na odbarwienia.

Projektanci, tworząc serię gniazdek i łączników Asfora, poza wyglądem zewnętrznym położyli szczególny nacisk na to, by jej instalacja była łatwa, intuicyjna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

gniazda i łączniki Schneider Electric asforaZwarta i solidna zabudowa mechanizmu minimalizuje ryzyko przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem i uniemożliwia wypadanie elementów nawet przy całkowitym odkręceniu śrub zacisków. Same zaciski kablowe natomiast zostały specjalnie wyprofilowane, aby nie wystawała z nich odizolowana część końcówki przewodu.

Wszystkie produkty z serii Asfora są zgodne z wymaganiami norm bezpieczeństwa i spełniają najwyższe kryteria jakości Schneider Electric. Dzięki swojej niezawodności oraz dużej liczbie funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody gniazda i łączniki Asfora są po prostu idealnym wyborem w dobrej cenie!

Zobacz serię Asfora w sklepie

Poznaj bliżej produkty Schneider Electric

Zaślepka do gniazdka
Kontakty elektryczne
Włącznik ze ściemniaczem
Ramka do gniazda
Gniazdka elektryczne Schneider
Gniazdka elektryczne nowoczesne