Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora

Dodano: 2021 1 26, Tue


Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora LS

Prostota i elegancja w jednym, przy doskonałej cenie

Remontujesz, budujesz? Cenisz sobie elegancję, jakość i przystępną cenę łączników i gniazd? Jesteś w dobrym miejscu.

Seria Asfora Schneider Electric została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie klasyczny, estetyczny  wygląd, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz racjonalnie dysponują swoim domowym budżetem. Klienci, którzy już zainstalowali tę serię w swoich domach, potwierdzają, że jej zaletą jest atrakcyjna cena w stosunku do jakości wykonania produktu.

Zobacz serię Asfora w sklepie

Łącznik 1-biegunowy z ramką kremowy EPH0100123

  • 1 elegancka forma
  • 6 kolorów ramek
  • 6 kolorów mechanizmów
  • 70 możliwych funkcji
  • Bardzo atrakcyjna cena

W serii dostępna jest pełna gama produktów osprzętu elektroinstalacyjnego: od gniazd elektrycznych, gniazd TV/R/SAT, gniazd głośnikowych, łączników elektrycznych, łączników do sterowania żaluzjami po ściemniacze obrotowe, gniazda USB, łączniki schodowe.

cznik 1-biegunowy z ramką biały EPH0100121 Gniazdo pojedyncze SCHUKO z ramką białe EPH3001121 ciemniacz z funkcją łącznika schodowy biały EPH6600121 Gniazdo telefoniczne podwójne z ramką białe EPH4200121 Gniazdo głośnikowe podwójne z ramką białe EPH5700121
Łączniki Gniazda zasilające Ściemniacze Gniazda teleinformacyjne Gniazda głośnikowe

Gniazdo pojedyczne  2P+PE z IP44 biały EPH2900121

Gniazdo IP44!

W ofercie serii Asfora również nowe gniazdo o stopniu ochrony IP44.

  • Przeznaczone do miejsc szczególnie narażonych na kontakt z wodą, np. w kuchniach lub łazienkach
  • Dopasowuje się z łatwością do uniwersalnych ramek wielokrotnych

Zobacz pełną gamę Asfora w sklepie

Szeroka paleta kolorów

W serii Asfora została także rozszerzona paleta kolorów – oprócz białego i kremowego, dostępne są także kolory: aluminiowy, stal, brąz i antracytowy.

Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora - gama kolorów

Do produkcji serii Asfora zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości o zwiększonej odporności na promieniowanie ultrafioletowe (promieniowanie słoneczne, świetlówki), co gwarantuje dłuższą trwałość i mniejszą podatność na odbarwienia.

Projektanci, tworząc serię gniazdek i łączników Asfora, poza wyglądem zewnętrznym położyli szczególny nacisk na to, by jej instalacja była łatwa, intuicyjna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.

Gniazda i łączniki Schneider Electric Asfora (1)Zwarta i solidna zabudowa mechanizmu minimalizuje ryzyko przypadkowego kontaktu z elementami pod napięciem i uniemożliwia wypadanie elementów nawet przy całkowitym odkręceniu śrub zacisków. Same zaciski kablowe natomiast zostały specjalnie wyprofilowane, aby nie wystawała z nich odizolowana część końcówki przewodu.

Wszystkie produkty z serii Asfora są zgodne z wymaganiami norm bezpieczeństwa i spełniają najwyższe kryteria jakości Schneider Electric. Dzięki swojej niezawodności oraz dużej liczbie funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody gniazda i łączniki Asfora są po prostu idealnym wyborem w dobrej cenie!

Zobacz serię Asfora w sklepie

Poznaj bliżej produkty Schneider Electric