Grzejniki kolumnowe. Ciepło w pięknym stylu

Dodano: piątek, 16.04.2021


Aranżując pokój dzienny czy sypialnię poszukujemy funkcjonalnych rozwiązań, jak również sposobów na wyrażenie własnego stylu. Purmo doskonale wiem, że nowoczesne grzejniki dekoracyjne powinny charakteryzować się nie tylko wysoką wydajnością cieplną, ale nie mniej ważna jest efektowna forma oraz praktyczny minimalizm.

Grzejniki kolumnowe PURMO

Grzejniki kolumnowe Delta Laserline wyglądem nawiązują do klasyki. Unikalna w skali światowej technologia kompletnego spawania  za pomocą wiązki laserowej sprawia, że grzejniki kolumnowe marki Purmo są niezwykle trwałe i mają nieskazitelny wygląd.

Grzejniki Delta Laserline marki PURMO


Wewnętrzne łączenie między elementami ma minimalną szerokość co praktycznie eliminuje miejsca powstawania korozji. Kolejną cechą wyróżniającą grzejniki Delta Laserline jest wydajność. Rury profilowane w kształt litery D mają większą powierzchnię wymiany ciepła, a co za tym idzie, są wydajniejsze od rur okrągłych.

Grzejniki Delta Laserline mogą być zarówno poziome, jak i pionowe. Można je montować nie tylko na ścianie. Istnieje możliwość zamówienia grzejników w wersji wolnostojącej. Liczba kolumn w głąb grzejnika jest zmienna co czyni go jednym z najbardziej wszechstronnych wyborów pod względem dopasowania kształtu do niezbędnej mocy grzewczej.

Konstrukcja i kształt grzejników Delta Laserline są przemyślane w taki sposób, by ułatwiały utrzymanie ich w nienagannej czystości, co nabiera szczególnego znaczenia w obiektach o podwyższonych wymaganiach higienicznych. Wysoką przydatność do stosowania w takich miejscach jak np. szpitale, potwierdza certyfikat nadany przez Uniwersytet w Kolonii.

Zobacz produkty marki PURMO w hurtowni Onninen