Innowacyjne i zrównoważone grzejniki elektryczne Purmo Yali

Dodano: wtorek, 10.10.2023


W miarę jak świat zmierza w kierunku bardziej zrównoważonego rozwoju, innowacyjne technologie stają się kluczowym elementem naszej codziennego życia. Innowacje związane z ekologią obejmują wiele aspektów, w tym transformację w dziedzinie energii cieplnej i jej dystrybucji. W miarę jak pojazdy elektryczne i instalacje solarno-fotowoltaiczne stają się coraz popularniejsze, wprowadzane są również nowe rozwiązania w dziedzinie ogrzewania, takie jak elektryczne grzejniki Purmo Yali.

Nowoczesne układy sterownicze wspierają mniejsze zużycie energii i tworzenie oszczędności, dzięki dokładniejszemu ustawieniu mocy grzania. Zaimplementowane systemy cyfrowe ułatwiają ogrzewanie w niestandardowych godzinach, przez co unikasz zbędnych strat energii.

Ciemne biuro z drewnianymi biurkami  i grzejnikami pod oknem

Sprawdź elektryczne w hurtowni Onninen

Dlaczego warto zdecydować się na energooszczędne grzejniki elektryczne Purmo Yali?

Grzejniki elektryczne Purmo Yali są idealne pod kątem tworzenia zrównoważonego rozwoju. Grzejniki te konwertują każdy wat energii elektrycznej w ciepło bez żadnych ubytków. Poza tym najnowsze rozwiązanie grzewcze od Purmo perfekcyjnie sprawdzi się przy zasilaniu dzięki instalacji fotowoltaicznej. Ponadto każdy grzejnik jest produkowany z materiałów, które łatwo poddać recyklingowi. Wypełnione są one biodegradowalnym olejem roślinnym, przez co długo utrzymują pożądaną temperaturę i szybko się nagrzewają. W skutek tego grzejniki elektryczne dobrze rozprowadzają ciepło, nawet gdy są wyłączone. Grzejniki Purmo Yali to doskonałe wyważenie między komfortem cieplnym, a niskim zużyciem energii. Stanowią idealną alternatywę dla wodnych grzejników niskotemperaturowych.

Bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem ze grzejnikami elektrycznymi Yali

Tym, którzy znają grzejniki panelowe nie trzeba prezentować grzejników Yali. Te grzejniki olejowe dostępne w różnych wariantach nadal spełniają najwyższe standardy jakości. Jednak, aby ograniczyć ich negatywny wpływ na środowisko i stworzyć jeszcze bardziej wygodny system sterowania, grzejniki Yali zostały wyposażone w zintegrowany termostat elektroniczny. Najnowsza seria automatyki sterującej to nie tylko estetyka, ale także gwarancja dokładnego ogrzewania. System termostatyczny pozwala na ogrzewanie w niestandardowych godzinach. Dzięki aplikacji mobilnej i bramce Gateway możliwe jest bezprzewodowe sterowanie grzejnikami.

Nowoczesna szara sypialnia z łóżkiem i grzejnikiem elektrycznym pod Oknem

Połączenie automatyki domowej z grzejnikami Purmo Yali

Najnowsza seria grzejników elektrycznych Purmo zmienia zwykłe grzejniki w inteligentne, które mogą być dowolnie regulowane za pomocą Wifi. Umożliwia to przyjazna aplikacja, która bezproblemowo łączy się z inteligentnymi systemami automatyki domowej jak Google Home bądź Alexa Amazon.

Każdy grzejnik Purmo może byś sterowany osobno, co jeszcze bardziej podnosi efektywność grzewczą, podnosi oszczędności. Ogrzewane są tylko te pomieszczenia, które faktycznie potrzebują ciepła, zamiast zbędnego ogrzewania całej przestrzeni użytkowej. Co więcej, aplikacja mobilna wizualizuje zużycie energii przez grzejniki, co pozwala łatwo badać i ustawiać zużycie energii w dowolnym miejscu i czasie.

Zrównoważony rozwój od samego opakowania

Zrównoważony rozwój grzejników elektrycznych Yali zaczyna się od samego opakowania. Wszystkie grzejniki Yali Plus zawierają europejskie oznakowania CE i dyrektywy ECO Design. Sprawia to, że grzejniki spełniają wszystkie normy proekologiczne i mają znikomy wpływ na otoczenie przez okres życia produktu.

Co dodatkowo wyróżnia grzejniki elektryczne Yali to fakt, że opakowanie pochodzi w większości z odzysku i recyklingu. Pomaga to znacząco zredukować ślad ekologiczny bez konieczności rezygnowania z bezpieczeństwa podczas transportu

Sprawdź elektryczne w hurtowni Onninen