Inwestycja w kamery zewnętrzne

Dodano: piątek, 31.03.2023


Kamery zewnętrzne to urządzenia, które montuje się na zewnątrz budynków w celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców oraz mienia. Onninen posiada bardzo szeroką ofertę kamer zewnętrznych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. W poniższym artykule zebraliśmy informacje o kamerach zewnętrznych, które cieszą się wśród naszych klientów największą popularnością.

kamera-zewnetrzna

Sprawdź kamery przemysłowe w hurtowni Onninen

Dlaczego warto inwestować w kamery zewnętrzne?

Kamera zewnętrzna to niezwykle przydatne urządzenie, które z roku na rok coraz częściej pojawia się na terenach prywatnych posesji a także prywatnych firm. Dzięki kamerze zewnętrznej można wzmocnić ochronę nieruchomości przed kradzieżami, włamaniami i innymi przestępstwami.

Obecność takiego urządzenia sprawia, że potencjalni złodzieje kilka razy zastanowią się, zanim dopuszczą się przestępstwa. Dodatkowo, gdyby doszło do włamania, obraz nagrany przez kamery pomoże w identyfikacji sprawców.

Istnieje też coś takiego jak kamera przemysłowa - ten rodzaj kamer wykorzystuje się w firmach m.in. do monitorowania pracowników oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie całego zakładu. Dzięki tego typu kamerom zewnętrznym można w łatwy sposób wykryć nieprawidłowości na terenie zakładu pracy oraz zapobiec wypadkom i innym incydentom.

Hurtownia Onninen ma w swojej ofercie bardzo szeroką gamę kamer zewnętrznych dostosowanych do potrzeb różnych grup użytkowników. Poniżej prezentujemy przegląd produktów z tej kategorii, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Kamera zewnętrzna IP szybkoobrotowa Avizio PTZ

Kamera IP szybkoobrotowa Avizio PTZ, 4 Mpx, 5.9-177mmKamera szybkoobrotowa to kamera bezpieczeństwa pozwalająca na zmianę kierunku, pochylenia oraz powiększenia obrazu. Dzięki temu kamera PTZ pozwala na monitorowanie większego obszaru niż kamery stałe. Prezentowany model umożliwia doświetlenie monitorowanej przestrzeni aż do 150 metrów. Dodatkowo, wyróżnia się on doskonałą rozdzielczością wynoszącą 2560x1440. Urządzenie wyposażone jest w obiektyw zmiennoogniskowy 5.9 do 177 mm.

Kamera IP kopułkowa Avizio

Kamera IP kopułkowa AvizioTo niezwykle interesująca propozycja. Kamera kopułkowa to typ kamery o kulistej obudowie, co umożliwia ruch kamery w różnych kierunkach. Dzięki temu można zmieniać monitorowany obszar w zależności od konkretnych potrzeb. Obudowa jest odporna na warunki atmosferyczne, co umożliwia jej instalację na zewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo, kamera ta jest wandaloodporna.

Kamera oferuje rozdzielczość 2560x1440 oraz ma zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 do 12 mm oraz w oświetlacz podczerwieni, zapewniający doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 30 metrów.

Kamera zewnętrzna odporna na uszkodzenia wandali

Kamera tubowa to doskonałe urządzenie dla przedsiębiorstw - doskonale nadaje się do monitorowania obiektów przemysłowych, magazynów, hal produkcyjnych oraz innych miejsc wymagających ciągłej obserwacji. Składa się ona z cylindrycznej obudowy, bardzo wytrzymałej na trudne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, jest ona stosunkowo tania i łatwa w obsłudze, co czyni ją popularnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Omawiane urządzenie nagrywa obraz w rozdzielczości 1920x1080 oraz ma obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 do 12 mm oraz w oświetlacz podczerwieni, zapewniający doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 30 metrów.

Kamera zewnętrzna Avizio z obiektywem zmiennogniskowym

Kamera zewnętrzna Avizio z obiektywem zmiennogniskowymJest to kamera zewnętrzna godna zainteresowania, która oferuje bardzo wysoką rozdzielczość obrazu wynoszącą aż 2560x1440. Urządzenie jest też wyposażone w obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 do 12 mm oraz w oświetlacz podczerwieni, zapewniający doświetlenie monitorowanej przestrzeni do nawet 30 metrów. Charakterystyczna obudowa umożliwia montaż kamery nie tylko na ścianie, ale również na suficie. Zasilanie i transfer danych może być realizowany z wykorzystaniem jednego kabla.

Kamera przemysłowa Avizio z obiektywem stałym

Kamera IP mini kopułkowaJest to kamera zewnętrzna wandaloodporna, która jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne aniżeli standardowe typy kamer zewnętrznych. Oparto ją na przetworniku obrazu 1/3" i oferuje rozdzielczość 2560x1440. Urządzenie ma także wyświetlacz podczerwieni zapewniające doświetlenie monitorowanej przestrzeni do 30 metrów.

Sprawdź kamery przemysłowe w hurtowni Onninen