Kabina prysznicowa 90x90 - jaką wybrać?

Dodano: piątek, 5.05.2023


Wiele osób decyduje się na kabinę prysznicową. Doskonałym wyborem wydaje się rozmiar 90x90. Zapewnia ona wygodę i komfort użytkowania. Co ważne taka kabina zmieści się nawet do niedużej łazienki. Dziś przedstawimy Wam najlepsze modele. Koniecznie skorzystajcie z naszych rad.

łazienka z kabiną prysznicową

Dobra kabina 90x90, czyli jaka?

Bez wątpienia kabina prysznicowa jest doskonałą alternatywą dla wanny i wbrew pozorom pozwala znacząco zaoszczędzić wodę. Jednocześnie wymiar kabiny 90x90 można wybrać za uniwersalny, gdyż rzeczywiście sprawdzi się do łazienek o małej kubaturze. Można umieścić ją przy ścianie czy w rogu pomieszczenia. Dostępne są także kabiny narożne, które montuje się w narożniku, wykorzystując do tego dwie ściany łazienki. Zwróćcie jeszcze uwagę na kształt brodzika, który może być trójkątny, okrągły kwadratowy, czy też półokrągły. Ciekawym wyborem wydają się kabiny o konstrukcji ramowej czy też półramowej. Pewne jest to, że kabina poza estetyką powinna zachwycać również walorami praktycznymi, a więc być trwała i niezawodna. Skoro to już jasne, to czas poznać top 3 najlepsze modele.

Sprawdź kabiny prysznicowe w hurtowni Onninen

Kabina prysznicowa 90x90 cm Deante

Kabina prysznicowa KERRIADobrym wyborem może być kabina prysznicowa Kerria kwadratowa 90x90 Deante. Wyróżnia się ona stylową formą, ale też wygodą użytkowania. Wykonana jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne szkła hartowanego, które dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Posiada hydrofobową powłokę. Dzięki temu utrzymanie kabiny w czystości jest naprawdę łatwe, a także szybkie, gdyż owa powłoka ułatwia spływanie wody po szybie. Elementy montażowe są w tym przypadku maskowane, co nie zaburza estetyki. Kolejnym udogodnieniem w tej kabinie są specjalnie zaprojektowane drzwi, które się składają, co jeszcze zwiększa komfort użytkowania. Z tej kabiny mogą korzystać nawet osoby, które mają ograniczoną mobilność, a to za sprawą niskiego brodzika. Taka kabina prysznicowa 90 rzeczywiście spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Świetnie będzie się prezentować w łazience utrzymanej w industrialnym stylu, ale też stylu klasycznym czy glamour. Dopełnieniem całości są chromowane profile, które jeszcze bardziej podkreślają estetykę.

Kabina prysznicowa Onnline 90x90 cm

Kabina prysznicowa 90x90 Kabina prysznicowa Onnline 90x90 kwadratowa to kolejna propozycja dla wymagających. Wykonana jest bardzo starannie z naciskiem na każdy szczegół. Na uwagę zasługuje szyba montowana na stałe, która gwarantuje maksymalną szczelność i zapobiega przelewaniu się wody. Jest to kabina kwadratowa wykonana ze szkła transparentnego hartowanego. Jest ono trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też nie trzeba obawiać się, że utrzymanie go w czystości będzie czasochłonne. Niewątpliwie kabina jest bardzo stylowa, choćby za sprawą chromowanych elementów wykończeniowych, które podkreślają jej estetykę. Producent zastosował tutaj konstrukcję profil w profil, co pozwala na niwelowanie krzywizny ścian. Trwałość i niezawodność, a także wygodę użytkowania zapewniają podwójne łożyskowane rolki górne, a także wypinane rolki dolne. Ta kabina posiada uchwyt dwupunktowy, który zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale i stanowi dekorację. Rzeczywiście kabina prysznicowa 90 Onnline kwadratowa jest nie tylko praktycznym elementem wykończenia łazienki, ale też jej ozdobą.

Kabina prysznicowa Onnline 90x90 cm półokrągła

Kabina prysznicowa ONNLINE 90X90CM półokrągłaW naszym zestawieniu znalazła się także kabina prysznicowa Onnline 90x90 półokrągła. Posiada specjalny profil, który niweluje nierówne ściany. Łatwo utrzymać ją w czystości i to nawet w przypadku dolnych krawędzi, a to dzięki wypinanym rolkom dolnym. Grube chromowane wykończenie sprawia, że kabina zyskuje nietuzinkowy wygląd i rzeczywiście zachwyca wizualnie. Na uwagę zasługują uszczelki magnetyczne, które sprawiają, że drzwi kabiny zamykają się niezwykle cicho i dokładnie. Zapewniają komfort codziennego użytkowania, ale też zapobiegają wylewaniu się wody. Taka kabina będzie pięknie się prezentować w eleganckiej łazience, ale odmieni też tę nudną i bez charakteru. Producent Onnline zastosował tutaj szkło hartowane, które jest nie tylko odporne na uszkodzenia, ale też stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości.

Sprawdź kabiny prysznicowe w hurtowni Onninen

Kabina prysznicowa 90x90
Kabina prysznicowa 80x80
Brodzik prysznicowy 80x80
Brodzik prysznicowy 90x90
Kabina prysznicowa z brodzikiem
Uszczelka do kabiny prysznicowej