Klimakonwektor Purmo Vido S2 – komfort cieplny cały rok

Dodano: piątek, 19.08.2022


Człowiek jest stworzeniem stałocieplnym. Nie lubimy, kiedy jest nam za chłodno zimą albo za gorąco latem. Z pomocą przychodzi nowoczesny klimakonwektor Vido S2 marki Purmo, który zadba o optymalną temperaturę w pomieszczeniach, bez względu na porę roku.

Purmo klimakonwektor

Klimakonwektor Purmo Vido S2 – klimatyzator i grzejnik w jednym

Informacje o nadchodzących falach mrozu lub upału często przyjmowane są z pewnym niezadowoleniem. Dla wielu z nas gwałtowne ochłodzenia lub ekstremalne ocieplenia oznaczają gorsze samopoczucie i ogólne osłabienie. O ile jednak pogody nie zmienimy, możemy zadbać o odpowiedni mikroklimat w biurze lub domu. Optymalną temperaturę o każdej porze roku zagwarantuje klimakonwektor Purmo Vido S2, który idealnie sprawdza się zarówno w roli wydajnego źródła ciepła w mroźne dni, jak i chłodu podczas upałów. Jedno urządzenie, dwa zastosowania!

Sprawdź klimakonwektory Purmo Vido w hurtowni Onninen

Klimakonwektor i pompa ciepła – zgrany duet

Klimakonwektor VIDO S2 marki Purmo naściennyVido S2 doskonale współpracuje m.in. z pompą ciepła, a w przypadku funkcji chłodzenia – z pompą ciepła działającą w cyklu odwróconym. To przekłada się na oszczędność energii i sprawia, że takie rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Dopuszcza różne opcje instalacji (w tym montaż sufitowy, naścienny i w ścianie), co z kolei daje dużą swobodę w projektowaniu wnętrza. Klimakonwektor Vido S2 z powodzeniem może być stosowany w różnych pomieszczeniach (za wyjątkiem tych o podwyższonym stopniu wilgotności), w budynkach mieszkalnych i komercyjnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Krótki czas nagrzewania powoduje, że urządzenie mistrzowsko zdaje egzamin nawet w pomieszczeniach użytkowanych rzadko lub nieregularnie, takich jak pokoje gościnne. Wartość dodaną stanowi wysoki komfort akustyczny, ponieważ produkt firmy Purmo pracuje praktycznie bezszelestnie.

Purmo VIDO S2 - klimakonwektor zamontowany w ścianiePurmo Vido S2 – wydajne działanie, prosta obsługa

Dodatkowe atuty Vido S2 to przyjemny dla oka design, dzięki któremu urządzenie dobrze komponuje się z każdą aranżacją wnętrza, oraz możliwość łatwego zarządzania pracą klimakonwektora. Sterownik wbudowany, należący do wyposażenia standardowej wersji Vido S2, służy do obsługi jednego urządzenia, natomiast sterownik zdalny pozwala zawiadywać nawet 30 klimakonwektorami, przez co idealnie sprawdza się np. w hotelach czy centrach konferencyjnych.

Sprawdź klimakonwektory Purmo Vido w hurtowni Onninen

Grzejnik Purmo