Klimatyzacja na bazie pompy ciepła zamiast agregatu

Dodano: wtorek, 4.10.2022


W obliczu postępującej transformacji energetycznej i kryzysu klimatycznego tradycyjne sposoby ogrzewania i chłodzenia budynków stopniowo ustępują miejsca nowym, bardziej oszczędnym i przyjaznym środowisku rozwiązaniom. Jednym z nich jest klimatyzacja oparta na pompie ciepła.

CLIM'UP SMART - klimatyzator na bazie pompy ciepła De Dietrich

Firma BDR Thermea Poland prezentuje najnowsze urządzenie ze swojej oferty - zestaw klimatyzacji CLIM’UP SMART typu monosplit (pompa ciepła powietrze/powietrze). W sprzedaży dostępnych jest kilka modeli urządzenia, o mocach od 2,6 do 6,7 kW.

Klimatyzacja CLIM’UP SMART – nowoczesna i wydajna jednostka zewnętrzna

Urządzenie działa w technologii DC Inverter i składa się z jednostki wewnętrznej UMS i jednostki zewnętrznej MOSE. Jednostka zewnętrzna jest wyposażona w wysokowy­dajną sprężarkę ROTARY DC INVERTER zasilaną bardziej ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32 oraz 4-drożny zawór rewersyjny, który umożliwia tryb chłodzenia/grzania oraz wentylator o regulowanej pręd­kości. Regulacja prędkości wentylatora zapewnia szeroki za­kres pracy i wysoką efektywność energetyczną. Moc wentylatora jest utrzymywana nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Sprawdź ofertę produktów De Dietrich w hurtowni Onninen

CLIM’UP SMART – funkcje i tryby pracy

De Dietrich CLIM'UP SMART - klimatyzator na bazie pompy ciepłaJednostkę wewnętrzną urządzenia wyposażono w wentylator o zmiennej prędkości, który umożliwia nawiew powietrza w 4 kierunkach na odległość aż do 15 metrów. Jest ona wykonana z użyciem wysokiej jakości materiałów i prezentuje się bardzo elegancko dzięki opływowym kształtom i nowoczesnemu designowi. Dzięki 5 trybom pracy (auto, chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja) CLIM’UP SMART sprawdzi się w różnych warunkach. Tryb nocny zapewnia wysoki komfort akustyczny w porze odpoczynku, a opcja zapobiegania przeciągom i opcja turbo pozwalają cieszyć się przyjemnym chłodem lub ciepłem w kilka chwil. Antybakteryjne samoczyszczenie sprawia zaś, że eksploatacja klimatyzacji jest higieniczna i wygodna.

Klimatyzacja CLIM’UP SMART to nie tylko wysoka klasa energetyczna i znakomita wydajność, ale także niski poziom hałasu, łatwy montaż i komfortowe użytkowanie. Urządzeniem można sterować zdalnie i intuicyjnie z odległości do 8 metrów. Klimatyzacja na bazie pompy ciepła to przyszłość, tyle że już dziś!

Sprawdź ofertę pomp ciepła De Dietrich w hurtowni Onninen

Klimatyzacja 5 kW
Daikin klimatyzacja
Płyn do czyszczenia klimatyzacji
Pompa do klimatyzacji