Łatwy i szybki sposób na pyszną wodę

Dodano: wtorek, 9.08.2022


Łatwy i szybki sposób na pyszną wodę

Kiedy myślimy o wodzie pitnej, zazwyczaj sięgamy po wodę butelkowaną lub zwykłą wodę z kranu. Pierwsza opcja jest często smaczna, ale zupełnie nieekologiczna. Z każdą kolejną butelką, a produkujemy ich sporo, przyczyniamy się do zanieczyszczania środowiska. Z kolei zwykła woda zapewniana przez przedsiębiorstwa wodociągowe, mimo że przechodzi przez wiele restrykcyjnych testów i jej czystość nie ulega wątpliwości, często jednak ma niezbyt przyjemny smak. Zależy on bowiem w dużej mierze od instalacji wodociągowej, którą mamy w domu. Można jednak czerpać wodę pitną z kranu i cieszyć się smakiem nawet lepszym niż oferowany przez wodę butelkowaną. Wystarczy wybrać jeden z trzech systemów kuchennych firmy GROHE z filtracją wody.

woda butelkowana vs woda z baterii

GROHE Blue Pure – filtrowana woda dla każdego

Świeża i smaczna woda prosto z kranu? To możliwe dzięki bateriom z filtracją wody GROHE Blue Pure. Technologia GROHE Blue zamienia zwykłą wodę w jej pyszny filtrowany wariant, usuwając chlorany i inne substancje, które mają niekorzystny wpływ na smak. Bateria może pełnić także tradycyjną funkcję, ponieważ wyposażono ją w  osobne kanały wodne, dzięki którym woda przefiltrowana i niefiltrowana nie mieszają się. Filtr GROHE Blue o pojemności 3000 litrów z łatwością mieści się pod zlewozmywakiem, zaś kompaktowy licznik precyzyjnie monitoruje czas pozostały do jego wymiany. Dostępne są różne kształty armatury do wyboru, w tym wariant z wyciąganą wylewką. Baterie GROHE Pure z filtracją wody to idealne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o zdrowie swoje oraz bliskich, zapewniając w domu stały dostęp do niegazowanej i pysznej wody pitnej.

Sprawdź produkty Grohe Blue w hurtowni Onninen

zestaw grohe blue home

Doskonały smak wody

 • 2 osobne kanały wodne dla wody filtrowanej i niefiltrowanej
 • higieniczny perlator z dwoma wyjściami wody
 • wykonane z materiałów spełniających wymogi dla wody pitnej

Zaawansowana technologia filtracji firmy BWT

 • węgiel aktywny do poprawy smaku
 • zgodność z normami TÜV, NSF, WARS, ACS oraz VA

Intuicyjna obsługa

 • klasyczna dźwignia do wody niefiltrowanej
 • dodatkowy uchwyt do wody filtrowanej

Licznik czasu do pomiaru wydajności filtra

 • dzienne monitorowanie zużycia i sygnał dźwiękowy informujący, że należy wymienić filtr

Idealnie dopasowany design

 • piękny wygląd w każdej kuchni

GROHE BLUE HOME – woda gazowana prosto z baterii kuchennej

Kiedy każdy członek rodziny lubi inny rodzaj wody, trzeba mieć zawsze w zanadrzu po kilka butelek każdej z nich. Jest jednak na to rozwiązanie: system GROHE Blue Home zapewnia wodę gazowaną w dwóch wariantach nasycenia dwutlenkiem węgla: lekkim i mocnym – prosto z baterii kuchennej. System kuchenny GROHE Blue składa się z baterii kuchennej w różnym wzornictwie do wyboru, w tym wariantach z wyciąganą wylewką oraz z kompaktowych rozmiarów jednostki chłodzącej, która kryje w sobie filtr na 600 litrów wody i butle z CO2. Jego obsługa jest niezwykle prosta. Wystarczy nacisnąć odpowiednią ikonę na uchwycie znajdującym się z lewej strony baterii i ustawić preferowany przez siebie rodzaj wody. Naciśnięcie ikony na górze zapewnia naturalną wodę bez gazu (kolor niebieski), naciśnięcie 2 ikon naraz – lekko gazowaną wodę (kolor turkusowy), natomiast naciśnięcie tylko dolnej ikony dostarczy wody mocno gazowanej (kolor zielony). Butla z CO2, która pozwala uzyskać do 60 litrów gazowanej przyjemności!

zawartość co2

Wymieniaj korzyści w nowej platformie lojalnościowej OnnTop!

Sprawdź produkty Grohe Blue


Schłodzona tak, jak lubisz

 • Innowacyjny system chłodzenia umożliwia dostosowanie temperatury wody do indywidualnych preferencji w zakresie od 5° do 10°C.

Jeszcze więcej korzyści dla zdrowia

 • Opcjonalnie można zastosować filtr Magnez + Cynk, który oprócz dobrego smaku daje dodatkowe korzyści. Litr przefiltrowanej wody z GROHE Blue Home zawiera tyle samo magnezu co 4 jabłka – do 35 mg oraz do 3 mg cynku.

Obsługa przez aplikację

 • Aplikacja na smartfony GROHE Watersystems wysyła powiadomienie o zbliżającej się konieczności wymiany filtra lub butli CO2 oraz umożliwia szybkie zamówienie zamienników.

grohe blue cashback

Masz pytania odnośnie branży? Dołącz do grupy Świat Instalacji!