Meble do łazienki i ceramika łazienkowa Ravak

Dodano: czwartek, 28.01.2021


Szukasz doskonałej jakości ceramiki oraz mebli łazienkowych, które pomieszczą akcesoria potrzebne do codziennej higieny oraz pozwolą cieszyć się nienaganną funkcjonalnością? Meble i ceramika łazienkowa od Ravak z pewnością pozwoli na realizację tego celu. Zwróć uwagę na staranne wykończenie oraz uniwersalność mebli, które będą idealnie pasować jednakowo do małych łazienek. Jak i większych przestrzeni. Zachwycą swoim wyglądem nowych mieszkańców i zaaranżują nowoczesne pomieszczenie. Oferta Ravak jest dopasowana do potrzeb każdego użytkownika. Sprawdź wyposażenie łazienki i wybierz optymalne rozwiązanie.

Meble łazienkowe i ceramika Ravak

Meble łazienkowe Balance

Ceramiczna umywalka i nowoczesne meble do łazienki to dwie połówki sukcesu każdego wystroju. Wyjściową koncepcją dla nowej serii mebli łazienkowych zaprojektowanych dla RAVAK przez designera Michała Roszkowskiego była wizja równowagi, harmonii zaokrąglonych kształtów i wariabilności w ramach jednej kolekcji. Seria Balance umożliwia stworzenie własnego zestawu mebli na podstawie indywidualnych wymagań dotyczących przestrzeni do przechowywania oraz preferencji w sposobie montażu umywalki.

Praca designera to zazwyczaj poszukiwanie równowagi między geometrią a kształtami organicznymi, między neutralnością a ekscentrycznością. Jedną z odpowiedzi jest kolekcja mebli Balance – przyjemna miękkość, ale bez nadmiernie organicznych linii, równowaga między geometrią i zaokrągleniami. Wzornictwo mebli Balance prezentuje także moje spojrzenie na design użytkowy – interakcje. Lubię, kiedy kształty reagują na siebie, komunikują się ze sobą w ramach serii“ – wyjaśnia autor mebli Balance, Michał Roszkowski.

Kolekcję tworzy zestaw elementów, które w zależności od potrzeb można dowolnie zestawiać. Podstawą są szafki wiszące dostępne w trzech rozmiarach (50, 60 i 80 cm) wyposażona w pojemne szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykaniem.

Szafka wisząca zestawiona z dedykowaną umywalką ceramiczną o subtelnym kształcie, dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia maksymalną funkcjonalność szuflad. Drugą możliwością jest zestawienie mebli z blatem dostępnym w trzech rozmiarach (60, 80 i 120 cm) i umywalką nablatową. Szeroki wybór umywalek ceramicznych nablatowych i możliwość uzyskania dodatkowego miejsca na blacie, np. na ulubione kosmetyki, dodaje zestawieniu użyteczności. Blat podumywalkowy można dopełnić praktycznym relingiem na ręcznik, a wariant w rozmiarze 120 cm zainstalować z dwiema szafkami. Meble Balance dają pełną dowolność w doborze armatury łazienkowej, seria doskonale komponuje się z tradycyjną baterią montowaną na blacie lub na ścianie. Kolekcję uzupełnia wąska szafka o wysokości 170 cm z sześcioma półkami.

Meble łazienkowe i ceramika Ravak

Wszystkie meble łazienkowe z serii Balance zabezpieczone zostały głęboką impregnacją, chroniącą przed działaniem wilgoci. Meble dostępne są w kolorze białym i mogą być uzupełnione dekorem w kolorze szarym.

Sprawdź produkty marki RAVAK w hurtowni Onninen

Nowa kolekcja mebli łazienkowych Comfort - skoncentrowane na detalach

Nowa seria mebli łazienkowych Comfort została zaprojektowana przez designera Michała Roszkowskiego i łączy w sobie niezrównane walory ceramicznej umywalki z nowocześnie zarysowanymi liniami szafek. Modułowy charakter kolekcji pozwala w szerokim zakresie spełnić indywidualne wymagania konkretnej łazienki, obejmując zarówno szafki ze wpuszczanymi umywalkami, jak i szafki z blatami o różnej szerokości, przeznaczonymi pod umywalki nablatowe.

Charakterystycznym elementem łączącym całą serię jest częściowo zintegrowany z frontem mebli metalowy uchwyt, co jest bardzo oryginalnym rozwiązaniem na rynku. „Jako dyskretny detal, wzbogaca on wizualne oddziaływanie całej serii na przestrzeń łazienkową“ – wyjaśnia autor, Michał Roszkowski. Oprócz walorów estetycznych uchwyt uprzyjemnia codzienne, intensywne użytkowanie mebli.

Meble łazienkowe i ceramika Ravak

Seria Comfort obejmuje dwa główne zestawy produktów. Szafki ze wpuszczaną umywalką ceramiczną w dwóch popularnych szerokościach (60 i 80 cm) oferują dużą przestrzeń do przechowywania, łatwo dostępną dzięki w pełni wysuwanym szufladom z systemem spowalniającym. Wpuszczana umywalka ceramiczna Comfort ma wyraźne, wyprofilowane, smukłe krawędzie, które w połączeniu z linią szafki dodają całości wizualnej lekkości. Jednocześnie dzięki optymalnemu uformowaniu misy stworzono dużą przestrzeń użytkową. Wąski rant łączy się z szerszą, płaską powierzchnią, którą można wykorzystać do ustawienia kosmetyków łazienkowych. Wyposażenie łazienki powinno łączyć w sobie doskonałą jakość i trwałość oraz nowoczesny design, który możesz osiągnąć tylko z serią produktów Comfort od Ravak.

Produkty marki RAVAK w Onninen


Druga grupa produktów Comfort to szafki przeznaczone do umywalek nablatowych. Różne konfiguracje blatów w rozmiarach 60/80/120 cm, szafek oraz nablatowych umywalek ceramicznych tej samej kolekcji pozwalają na zastosowanie wielu rozwiązań. Nowoczesne meble łazienkowe od Comfort to gwarancja doskonałej jakości i zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Główną zaletą szafek nadblatowych jest ukryta przestrzeń do przechowywania w szufladach, uzupełniona o powierzchnię do odkładania kosmetyków wokół umywalki, oraz dodatkowa możliwość zamontowania metalowego wieszaka na ręczniki. W naszej ofercie znajdziesz ceramiczną umywalkę nablatową, którą możesz wybrać z szerokiej oferty asortymentu. Do Twojej łazienki doskonale sprawdzi się np. Uni Slim lub Ceramic Slim, która w każdej aranżacji będzie się doskonale prezentować. Uzupełnieniem kolekcji Comfort jest smukły słupek o szerokości 35 lub 40 cm i wysokości 160 cm z sześcioma szklanymi półkami. W celu zagwarantowania wodoodporności wszystkie szafki łazienkowe z serii Comfort wykonane zostały z głęboko impregnowanych płyt MFPB i MDF.

Sprawdź produkty marki RAVAK w hurtowni Onninen

Ceramiczna toaleta WC Uni Chrome RimOff

Nowoczesne wyposażenie łazienek? Wyłącznie z marką Ravak. Jeśli szukasz produktów z kategorii ceramika łazienkowa, koniecznie zapoznaj się z ofertą i wyposażeniem, jakie mam Ci do zaoferowania. Miski WC oraz umywali dopasowane do Twoich potrzeb, zarówno do komfortowej, jak i kameralnej, małej łazienki.

Miska WC Uni Chrome RimOff swym owalnym kształtem nawiązuje do najszerszego konceptu łazienkowego dostępnego na rynku – Ravak Chrome. Dzięki temu toaleta niezależnie czy jest połączona z całą łazienką, czy nie, zachowa jednakowy styl i standard wykończenia. Wzornictwo produktu jest jednocześnie na tyle nowoczesne i uniwersalne, że może z sukcesem uzupełnić każdą nowoczesną łazienkę.

ceramiczna toaleta uni chrome rimoff

Toaleta WC Uni Chrome RimOff zaprojektowana została bez zbędnych detali, ze sprawdzonym i efektywnym systemem spłukiwania wnętrza. Dzięki systemowi zawieszania EasyFix łatwo można wyczyścić łazienkę i zachować w niej higienę. Miejsca montażu miski są tak schowane, aby nie naruszały czystego i kompaktowego designu produktu. Miskę ceramiczną można wyposażyć w jeden z dwóch modeli desek Uni Chrome Slim lub Uni Chrome 02A, wyposażonych w system spowolnionego zamykania, tzw. SoftClose.

Nablatowe umywalki Ceramic Slim

Ceramic Slim to nablatowe umywalki ceramiczne, które łączą w sobie subtelne wzornictwo z trwałością tradycyjnego materiału. Cienkościenna ceramika umożliwia wytworzenie precyzyjnie zdefiniowanych, cienkich krawędzi (2 mm), dodając umywalce finezji.

Ceramic Slim idealnie prezentuje się zestawiona z blatem podumywalkowym, który wnosi do aranżacji łazienki lekkość i dozę wysublimowania. Umywalki można zestawiać z fornirowanym blatem o naturalnej strukturze drewna lub w połączeniu z klasyczną wersją w lakierowanej bieli.

nablatowe umywalki ceramic slim

Dla osób praktycznych, poszukujących miejsca na przechowywanie kosmetyków, ciekawym rozwiązaniem będzie połączenie umywalki z blatem oraz szafką, na przykład z kolekcji mebli Balance lub Comfort, które oferują pojemną szufladę na akcesoria.

Umywalki Ceramic Slim dostępne są w dwóch wzorach. Inspirujący kształt umywalki Ceramic O przyjemnie równoważy ostre kąty w łazience, a zaokrąglone linie tworzą kojącą estetykę. Umywalka Ceramic R jest zgodna z trendem prostych linii, ale swym kształtem uspokaja i łagodzi ich ostrość. Możliwość dowolnego umiejscowienia umywalki oraz baterii na blacie daje wyjątkową szansę kreatywnej aranżacji tej części łazienki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Sprawdź produkty marki RAVAK w hurtowni Onninen